Kovalčík | Vaše realitní kancelář
Kovalčík | Vaše realitní kancelář
Kovalčík | Vaše realitní kancelář Kovalčík | Vaše realitní kancelář Kovalčík | Vaše realitní kancelář
Kovalčík | Vaše realitní kancelář Kovalčík | Vaše realitní kancelář

vodn strana
Nabdka
Sluby
O firm
Spolupracujc firmy
Kontakty
Novinky mailem

Rychlý kontakt:

+420 777 000 550

Kanceláø:

Hladnovská 52/1498
Ostrava – Slezská Ostrava

 NOVINKA! Dvougenerační dům Studénka!

Novinka! Nabízíme Vám dvougenerační celopodsklepený rodinný dům s vestavěnou garáží ve vyhledávanévilové čtvrti obce Studénka, cca 10 minut pěší chůze do centra obce, 5 minut do školy a školky, s dotupem vlakem i MHD! Dům je zděný, se sedlovou střechou, napojen na zemní plyn, obecní vodovod, elektřinu, obecní kanalozaci, navíc s vlastní studnou s čerpadlem do domu. Uspořádání domu je 3+1 v přízemí s obývacím pokojem, ložnicí a dětským pokojem, kuchyní s jídelnou a koupelnou s WC, po bočním schodišti umožňujícím dvougenerační pohodové bydlení je vstup do prvního patra, kde je 2+1 s WC, koupelnou a dvěma půlpokojíčky vhodnými jako pracovna nebo malý dětský pokojíček. Bezkonkurenční je místo v atraktivní čtvrti. Dům je vhodné zrekonstruovat dle Vašeho přání. Topení je řešeno centrálním plynovým kotlem s nuceným oběhem v kombinaci s kotlem na tuhá paliva, dům má prostorné a suché sklepy s pochůzí pohodlnou výškou. Úvěr vyřídíme "na klíč", doporučujeme pro klidné a tiché bydlení s vynikajícím dostupem. Volejte pro sjednání prohlídky!
 
Cena: 2 100 000,-  Kč
Makléř: Tomáš Kovalčík
tel: 777000550
číslo zakázky: 210 tk

Rodinný dům Těrlicko!

Novinka! Nabízíme rodinný důms garáží ve velmi vyhledávané lokalitě Těrlické přehrady, přibližně 300 m od pláže. Dům je zděný, s rovnou dvouúrovňovou střechou, napojen na plyn, vodu a elektřinu, s uspořádáním 5+1, s balkonem, malou posilovnou, halou s krbem a malou upravenou zahradou. Bezkonkurenční je místo cca 200 m od autobusové zastávky u restaurace Pacalůvka, kde jezdí MHD do Havířova a Albrechtic. Dům Vám můžeme zrekonstruovat dle Vašeho přání, je ale ihned obyvatelný v současném stavu. Topení je řešeno centrálním plynovým kotlem s nuceným oběhem v kombinaci s krbem. Úvěr vyřídíme "na klíč", doporučujeme pro klidné a tiché bydlení s vynikajícím dostupem. Volejte pro sjednání prohlídky!
 
Cena: 2 590 000,-  Kč
Makléř: Tomáš Kovalčík
tel: 777000550
číslo zakázky: 209tk

Stavební pozemek Dolní Domaslavice

K dispozici rovinatý stavební pozemek o výměře 950 m2 v atraktivní lokalitě obce Dolní Domaslavice, a to v klidové zóně smíšené venkovské zástavby. V okolí jsou sporadicky starší rodinné domy a louky. Přístup je přímo z obecní asfaltové komunikace a na pozemku prochází obecní vodovod a na místě je také elektřina. Dokumenty k dispozici. Cena dohodou se seriozním zájemcem - můžeme na pozemku také vystavět rodinný dům "na klíč" s vyřízením financování úvěerem!
 
Cena: 599 000,-  Kč
Makléř: Tomáš Kovalčík
tel: 777000550
číslo zakázky: 100 tk

Novostavba RD Dolní Datyně

V roce 2020 vážnému a serioznímu zájemci nabídneme luxusní rodinný dům s užitnou plochou 170 m2 postaveného na krásném rovinatém pozemku o výměře 1230 m2 v Dolní Datyni. Dům bude mít zastřešené stání na dva vozy, zastřešenou terasu, v prvním nadzemním podlaží bude obývací pokoj s kuchyní a východem na dvě terasy, pracovna/ložnice, koupelna s WC a jedno WC pro hosty, technická místnost s prádelnou a vstup na schodiště. V horní patře bude koupelna s WC a tři pokoje. Dům bude vybaven krbem, podlahovým elektrickým vytápěním a bude napojen na obecní kanalizaci, vodu a elektřinu. V místě je MHD s napojením na Havířov, do Ostavy je to cca 11 km. Prostředí je maximálně klidné s procházkami v blízkém lese. Doporučujeme!
 
Cena: u makléře
Makléř: Tomáš Kovalčík
tel: 777000550
číslo zakázky: 113 tk

Novostavba RD Petřvald

Koncem tohoto roku Vám nabídneme novostavbu krásného zděného rodinného domu se sedlovou střechou viz obrázky vizualizace, v klidném prostředí města Petřvald. V blízkosti lesa v roztroušené zástavbě rodinných domů a pozemků se zemědělským využitím, v tichu a klidu, ale s dostupností Ostravy cca 10 km. Dům se začne stavět koncem března 2019. Pro předpokládanou cenu včetně pozemku o výměře 1000 m2 domu postaveného "na klíč" volejte osobně. Doporučujeme!
 
Cena: u makléře
Makléř: Tomáš Kovalčík
tel: 777000550
číslo zakázky: 111 tk

Super cena! Příležitost pro investory Karviná Darkov!

Novinka! nabízíme investorům příležitost ke koupi velmi prostorného objektu bývalé školy v Karviné Darkově. Budova má nová plastová okna, je vhodná k celkové rekonstrukci dle potřeb investora. Možné vyřízení dotací - bližší informace podle záměru. Volejte pro sjednání prohlídky a jednání s vlastníkem nemovitosti!
 
Cena: 1 740 000,-  Kč
Makléř: Tomáš Kovalčík
tel: 777000550
číslo zakázky: 203 tk

NOVINKA! Dvougenerační dům Studénka!

Nově Vám nabízíme krásný vícegenerační zděný dům s upravenou prostornou zahradou ve vilové čtvrti! Dům má dvě samostatné bytové jednotky s uspořádáním 3+1 na každém patře vždy se samostatným vchodem z bočního schodiště, je celopodsklepený a navíc má další podkrovní byt vybudován roku 2004 pro třetí generaci nebo možný pronájem. Dům pochází z roku 1972, je cihlový, v roce 2010 prošel rekonstrukcí a byly vyměněny okna, aplikováno zateplení, fasáda, provedena oprava hliníkové krytiny na sedlové střeše a k stávajícímu plynovému kotli byl v rámci "zelená úsporám" také instalován navíc kotel na peletky se zásobníkem pro nenáročnou obsluhu. Dům je okamžitě obyvatelný, v každém patře je vždy kuchyně, WC a koupelna. Pozemek přináležící k nemovitosti má celkem 1435 m2, z toho zastavěná plocha činí 348 m2. K hlavní stavbě slouží jako zázemí zděný zahradní domek, v domě je garáž se sekčními vraty. Objent je napojen na veškeré inženýrské sítě včetně obecní kanalizace. Velmi doporučujeme rodinám s dětmi, škola a školka je dostupná pěšky, stejně jako autobusová či vlaková doprava. Z vilové čtvrti je centrum obce dostupné pěšky za cca 15 minut. Volejte pro sjednání prohlídky, úvěr Vám vyřídíme "na klíč"!
 
Cena: 3 890 000,-  Kč
Makléř: Tomáš Kovalčík
tel: 777000550
číslo zakázky: 208 tk

Prodej bytu 1+1 37 m², ul. Karvinská, Havířov

Krásný byt 1+1 na vyhledávané Karvinské ulici s výhledem z obývacího pokoje i z kuchyně do dvora plného zeleně. Velmi nízké měsíční náklady - cca 2800,-Kč - a možnost navíc převést byt do osobního vlastnictví letos 11/2017 činí z tohoto bytu velmi atraktivní koupi. Dům je zrevitalizován a navíc při výhodném úvěru a převodu do osobního vlastnictví na bytě vázne nízká položka revitalizace domu. DOPORUČUJI! Možno dokoupit zděnou garáž v blízkosti. Sportovní ZŠ, školka, MHD, supermarket. pošta, zdravotnické zařízení, vše v místě dosažitelné pěšky do 5 minut!
 
Cena: u makléře
Makléř: Mgr. Tomáš Kovalčík
tel: 777189550
číslo zakázky: 11tk

Chalupa 4+1 Klokočov-PRODÁNO!

Nabízíme Vám krásnou rekreační chalupu 4+kk v roztroušené zástavbě chalup a rodinných domů s oplocenou upravenou zahradou, samostatnou garáží, částečně podsklepenou, za slušnou cenu!!! Dům má číslo popisné, je včetně základního vybavení, má koupelnu a WC samostatně, v obývacím pokoji je krb. Pěšky je dostupný střed obce a veškerá infrastruktura! Dům je zděný, má sedlovou střechu s krytinou z pozinkovaného plechu, vytápění je řešeno clokálně krbem, kachlovými kamny a samostatnými kamny, s elektroohřevem vody do bojleru, dům je napojen na obecní vodovod, má navíc vlastní studnu s rozvodem do domu, disponuje dvoukomorovým septikem s přepadem. Příjezd je bezproblémový ! DOPORUČUJEME ! Možnost rekreace i celoročního bydlení na Slovenském příhraničí – z Frýdku Místku cca 40 km!! Úvěr Vám vyřídíme na klíč! Více informací u makléře: Tomáš Kovalčík, +420 777 000 550
 
Cena: 1 620 000,-  Kč
Makléř: Tomáš Kovalčík
tel: 777000550
číslo zakázky: 134tk

Rekreační chata u Žermanické přehrady

Nabízíme Vám mimořádnou příležitost koupit zděnou patrovou chatu přímo na břehu Žermanické přehrady u areálu Žermanka 80 metrů od pláže! Chata má sedlovou střechu s pozinkovaným plechem, využité podkroví s dvěma pokoji ke spaní, v přízemí je obýváček s vestavěným krbem, elektřina funkční, obecní vodovod a odkanalizování do zcela nově vybudované obecní kanalizace je možné na vlastním pozemku cca 3 metry od chaty – minimální investice. Možnost vybudování koupelny ve spodní části objektu! DOPORUČUJEME ! Více informací u makléře: Tomáš Kovalčík, +420 777 000 550
 
Cena: 890 000,-  Kč
Makléř: Tomáš Kovalčík
tel: 777000550
číslo zakázky: 115tk

Byt 4+1s lodžií 87 m2 v osobním vlastnictví Frýdek Místek

Nabízíme Vám velmi prostorný krásný byt 4+1 s velkou lodžií v osobním vlastnictví v 1. Nadzemním podlaží zrevitalizovaného domu na ulici Škarabelova ve Frýdku. Byt se nachází v oblíbené lokalitě s výbornou dostupností do centra. Veškerá občanská vybavenost (obchody-Kaufland, školka, MHD, park, hřiště, nemocnice, restaurace atd.) v místě. Dům je zateplen, má nová plastová okna, výtah, zvonky, střechu, lodžie, parkování přímo u domu. Pětiposchoďový jednovchodový dům po celkové rekonstrukci je sdružením vlastníků se správcem a našetřenými prostředky ve fondu. Byt je v původním stavu – ideální k rekonstrukci dle vlastního uvážení, kuchyňská linka s vestavnými spotřebiči, koupelna, velká předsíň s chodbou – možno rozšířit jeden z pokojů, prostorný obývací pokoj s lodžií. Měsíční výdaj za bydlení čtyřčlenné rodiny do cca 4000,-Kč. Možno úvěrovat u jakékoli banky velmi výhodným klasickým hypotečním úvěrem s nízkou sazbou do 2%!!! Více informací u makléře: Tomáš Kovalčík, +420 777 000 550
 
Cena: 1 690 000,-  Kč
Makléř: Tomáš Kovalčík
tel: 777000550
číslo zakázky: 132 tk

Byt 1+1, 37m2 Havířov Město POZOR!!! SLEVA!!! 440 000,-

Nabízíme Vám družstevní byt 1+1 ve 2. patře zrevitalizovaného domu na ulici Astronautů. Byt se nachází v oblíbené lokalitě přímo v centru města Havířova. Veškerá občanská vybavenost (obchody, školka, MHD, park, hřiště, restaurace atd.) přímo u domu. Dům je zateplen, má nová plastová okna, zvonky, střechu. Dům po celkové rekonstrukci je v sousedství nemocnice. Byt je vhodný k rekonstrukci dle vlastního vkusu, kuchyňská linka s vestavnými spotřebiči, koupelna, pokoj, vše v původním stavu, výhled na ulici Astronautů, parking před domem - viz fota. Měsíční výdaj za bydlení i s výdaji za služby max do 3000,-Kč. Doporučujeme!
 
Cena: 440 000,-  Kč
Makléř: Tomáš Kovalčík
tel: 777000550
číslo zakázky: 129 tk

RD Trojanovice! PRODÁNO!

Nabízíme Vám patrový rodinný dům s oplocenou zahradou, hospodářskou budovou s letní kuchyní, dřevníkem za dobrou cenu! Dům má plastová okna a uspořádání má 4+1 s veškerým vybavením a nábytkem, s dvěma koupelnami, WC, kuchyní. Z domu je krásný výhled do údolí a na okolní Beskydské hory, přístup po asfaltové komunikaci lesíkem cca 100 m z hlavní komunikace Frenštát - Rožnov! Dům je zděný z cihel, má sedlovou střechu s krytinou, vytápění je kotlem pro tuhá paliva s nebo elektrokotlem !, dům je napojen vlastní zdroj vody ze studny, elektřinu a septik s trativodem. Příjezd je bezproblémový po obecní asfaltové komunikaci a pak pevné komunikaci. V sousedství jeden dům a roztoušená řídká zástavba chat a domků.
 
Cena: 1 699 000,-  Kč
Makléř: Tomáš Kovalčík
tel: 777000550
číslo zakázky: 130 tk

RD Petřvald

Nabízíme Vám interierově zrekonstruovaný zděný a celopodsklepený rodinný dům v zástavbě rodinných domů s oplocenou zahradou, zastřešenou pergolou, školicí místností, kanceláří bývalého autobazaru, zkušebnou, sklepy!!! Dům má uspořádání má 5+1 s velkými pokoji, s jednou koupelnou a WC samostatně, kuchyní. Pěšky je dostupná MHD a autobusy do Ostravy a Karviné!!!

Podrobný popis: Dům je zděný z cihel, má sedlovou střechu s šindelem, vytápění je centrálně kotlem, dům je napojen na obecní vodovod a septik s přepadem. Příjezd je bezproblémový po obecní asfaltové komunikaci. Na oploceném pozemku je prostor pro podnikání na hlavní světelné křižovatce v Petřvaldu, je to bývalý autobazar.

DOPORUČUJEME !!!! Možnost bydlení v kombinaci s jakýmkoli podnikáním v dosahu Ostravy autem cca 10 minut!! Úvěr vyřídíme na klíč až do výše celé kupní ceny!!!
 
Cena: 2 800 000,-  Kč
Makléř: Tomáš Kovalčík
tel: 777000550
číslo zakázky: 096tk

Komerční objekt s bydlením přímo u vody

Nabízíme Vám mimořádnou příležitost koupit komerční objekt s rozsáhlými upravenými pozemky přímo na břehu Žermanické přehrady s písečnou pláží, vybavenou restaurací, bydlením v podkroví, saunou, parkovištěm, hřištěm pro děti, lesíkem, pergolou pro venkovní posezení s výhledem na vodu!!!

Dům má sedlovou střechu s pozinkovaným plechem, využité podkroví s třemi pokoji, koupelnou, WC, v přízemí vybavená restaurace s kuchyní v nerezu, barem, krbem, garáží, kotelnou s kotlem a roštem na tuhá paliva, elektřina na vyšší výkon, krb v restauraci, obecní vodovod, odkanalizování do septiku, tento bude přepojen do zcela nově vybudované obecní kanalizace.

DOPORUČUJEME !!!! Možnost podnikání i bydlení v bezkonkurenčním a zdravém prostředí !!
 
Cena: 4 490 000,-  Kč
Makléř: Tomáš Kovalčík
tel: 777000550
číslo zakázky: 115tk

Stavební pozemky Horní Domaslavice

Nabízíme Vám krásné a rovinaté pozemky na klidném místě s perfektním dostupem autem cca 3 minuty na dálnici do Frýdku Místku. Pěšky je dostupný autobus!!!

Krásné a tiché místo s inženýrskými sítěmi – elektřina, vodovodní řad. Příjezd je bezproblémový po obecní asfaltové komunikaci.

DOPORUČUJEME !!!! Možnost výstavby levného bydlení dle Vašeho přání v bezkonkurenčním a zdravém prostředí – podrobné info o stavbách RD osobně!! Úvěr vyřídíme na klíč!!!

Stavební pozemky 1000 – 2000 m2 na krásném místě!!
 
Cena: u makléře
Makléř: Tomáš Kovalčík
tel: 777000550
číslo zakázky: 127tk

Garáž v osobním vlastnictví v bytovém domě-Havířov

Nabízíme Vám vestavěnou zděnou garáž v osobním vlastnictví v zástavbě obytných domů v bezpečném místě na ulici Aloise Jiráska 1 v Havířově Podlesí. Pěšky je dostupná MHD!!!

Garáž má plechová zabezpečená vrata, je prostorná a suchá, přímo v domě s byty, bezpečné a atraktivní místo, cena je včetně právního servisu a daní státu.
 
Cena: 240 000,-  Kč
Makléř: Tomáš Kovalčík
tel: 777000550
číslo zakázky: 13tk

Stavební pozemky Dolní Datyně

Pouze tři nádherné stavební pozemky ve vyhledávané lokalitě Dolní Datyně budou k dispozici v květnu 2017 - výměry 1026, 1056 a 1833 m2. K pozemkům předáme vybudovanou zpevněnou komunikaci s nájezdem na obecní asfaltovou silnici, nápojná hrdla kanalizace na každém pozemku, HDS přípojky ČEZ s kapacitou 32A, přípojky obecního vodovodu. Nabízíme možnost na koupených pozemcích ihned postavit dům dle Vašeho individuálního přání, máme špičkového projektanta a vše vyřizujeme na klíč včetně financování a stavebních a územních řízení! Pozemky jsou dostupné MHD do Havířova cca 5 km, do centra Ostravy po Rudné cca 12km! Doporučujeme!
 
Cena: u makléře
Makléř: Mgr. Tomáš Kovalčík
tel: 777189550
číslo zakázky: 125tk

Byt 2+1 63 m2 Ostrava Poruba

Nabízíme Vám prostorný byt 2+1 družstevní v 7. patře zrevitalizovaného domu na Nálepkově náměstí. Byt je po celkové důkladné rekonstrukci s plovoucími podlahami, novými dveřmi, zárubněmi, kuchyní i koupelnou. Byt se nachází v oblíbené lokalitě s výbornou infrastrukturou. Veškerá občanská vybavenost (obchody, školka, MHD, park, hřiště, restaurace atd.) v blízkosti domu. Dům je zateplen, má nová plastová okna, výtah, zvonky, střechu.

Měsíční výdaj za bydlení do cca 4500,-Kč. Možno úvěrovat!!!
 
Cena: 1 250 000,-  Kč
Makléř: Mgr. Tomáš Kovalčík
tel: 777189550
číslo zakázky: tkm2

PRODÁNO - RD Orlová

Nabízíme Vám přízemní rodinný dům v zástavbě rodinných domů s oplocenou zahradou, zastřešenou pergolou s krbem, dřevníkem za super cenu!!! Dům má plastová okna a uspořádání má 2+1 s velkými pokoji, s jednou koupelnou a WC samostatně, kuchyní. Pěšky je dostupná MHD a autobusy do Ostravy a Karviné!!!

Dům je zděný z cihel, má pultovou střechu s plechem, vytápění je kotlem pro tuhá paliva s možností přidat k systému s vícecestným ventilem elektrokotel, dům je napojen na obecní vodovod a septik. Příjezd je bezproblémový po obecní asfaltové komunikaci a kolem domu pak pevné komunikaci s VB chůze a jízdy. Na oploceném pozemku je přístřešek pro jedno auto.

DOPORUČUJEME !!!! Možnost bydlení v dosahu Ostravy autem cca 10 minut!! Úvěr vyřídíme na klíč až do výše celé kupní ceny!!!
 
Cena: 1 090 000,-  Kč
Makléř: Tomáš Kovalčík
tel: 777000550
číslo zakázky: 124 tk

PRODÁNO - Prodej bytu 3+1 80 m²

Nabízíme Vám prostorný krásný byt 3+1 s uzavřenou lodžií a komorou v osobním vlastnictví v 5. patře zrevitalizovaného domu na ulici Mánesova. Byt se nachází v oblíbené lokalitě s výbornou dostupností do centra. Veškerá občanská vybavenost (obchody, školka, MHD, park, hřiště, restaurace atd.) v místě. Dům je zateplen, má nová plastová okna, výtah, zvonky, střechu, zasklenou lodžii, parkování na svém vlastním uzamykatelném parkovacím místě přímo u domu. Pětiposchoďový jednovchodový dům po celkové rekonstrukci je sdružením vlastníků se správcem a našetřenými prostředky ve fondu. Byt je zrekonstruován, nová kuchyňská linka s vestavnými spotřebiči, koupelna zděná s rohovou vanou, velká předsíň s botníkem, samostatná komora, prostorný obývací pokoj s lodžií, ze tří místností je výhled do zeleně. Měsíční výdaj za bydlení čtyřčlenné rodiny do cca 5000,-Kč. POZOR! Parkovací místo!!! Vyplacena revitalizace, byt bez dluhu ! Možno úvěrovat u jakékoli banky velmi výhodným klasickým hypotečním úvěrem s nízkou sazbou do 2%! Více informací u makléře: Tomáš Kovalčík, +420 777 000 550
 
Cena: 1 199 000,-  Kč
Makléř: Tomáš Kovalčík
tel: 777000550
číslo zakázky: 122 tk

PRODÁNO - RD Morávka

Nabízíme Vám zánovní rodinný dům 5+1 s prostorným interiérem, celopodsklepený, s terasou s výhledem na zahradu a okolní kopce, kuchyní s jídelnou, obývacím pokojem s terasou, dvojím vytápěním zemním plynem nebo kotlem na tuhá paliva /dřevo/ centrálně, obecní vodou, elektřinou, septikem. K domu přináleží oplocená upravená zahrada s venkovní terasou, garáž přestavěná na další pokoj, prostorné sklepy s prádelnou, kotelnou a dílnou. Dům je k dispozici, nachází se v centru obce Morávka s pěším dostupem na autobus, do školy, obchodu, na obecní úřad, vše na dosah!! Dům má sedlovou střechu, využité podkroví s třemi ložnicemi a koupelnou s WC, dvěma balkony, v prvním nadzemním podlaží je obývací pokoj, pokoj přestavěný z garáže, chodba, WC, kuchyně a jídelna, vstup do sklepa je i z domu i ze zahrady. Dům je napojen na obecní vodovod, elektrickou rozvodnou síť ČEZ a odkanalizování je provedeno do septiku s přepadem. Oplocená zahrada je v rovině s výborným přístupem ze všech stran. Zveme Vás na nezávaznou prohlídku, úvěr Vám vyřídíme my na klíč!!! DOPORUČUJEME !!!! Více informací u makléře: Tomáš Kovalčík, +420 777 000 550
 
Cena: 2 690 000,-  Kč
Makléř: Tomáš Kovalčík
tel: 777000550
číslo zakázky: 113 tk

PRODÁNO - Byt 3+1 Ostrava – Hrabůvka

Nabízíme Vám byt 3+1 s balkonem v osobním vlastnictví ve 12. patře zrevitalizovaného domu na ulici Krestova. Byt se nachází v oblíbené lokalitě s výbornou dostupností. Jedná se o byt v dobrém původním stavu – perfektní příležitost zařídit si bydlení dle vlastního vkusu. Veškerá občanská vybavenost (obchody, školka, MHD, park, hřiště, restaurace atd.) v místě. Dům je zateplen, má nová plastová okna, výtah, zvonky, střechu, zastřešený balkón, parkování bez problému v klidné ulici. Dvanáctipodlažní jednovchodový panelový dům po celkové rekonstrukci. Měsíční výdaj za bydlení čtyřčlenné rodiny cca 3800,- - Více informací u makléře: Tomáš Kovalčík, +420 777 000 550
 
Cena: 795 000,-  Kč
Makléř: Tomáš Kovalčík
tel: 777000550
číslo zakázky: 114tk

PRODÁNO - Prodej rekreační středisko Horní lomná

Nabízíme Vám k prodeji rekreační středisko v Horní Lomné v chráněné krajinné oblasti. Travnaté porosty, les, hřiště, bazén a komunikace zabírají 1,6ha. Dle znaleckého posudku věcná hodnota 20 000 000,- a tržní hodnota včetně amortizace 5 200 000,-. V areálu se nachází 6 budov v dobrém stavu, jejich zastavěná plocha činí 1650m². Voda z vlastního pramene. Vhodná rekonstrukce.
 
Cena: u makléře
Makléř: Tomáš Kovalčík
tel: 777000550
číslo zakázky: 101 tk


 


created by ondrejctvrtek.com team