Kovalčík | Vaše realitní kancelář
Kovalčík | Vaše realitní kancelář
Kovalčík | Vaše realitní kancelář Kovalčík | Vaše realitní kancelář Kovalčík | Vaše realitní kancelář
Kovalčík | Vaše realitní kancelář Kovalčík | Vaše realitní kancelář

vodn strana
Nabdka
Sluby
O firm
Spolupracujc firmy
Kontakty
Novinky mailem

Rychlý kontakt:

+420 777 000 550

Kanceláø:

Hladnovská 52/1498
Ostrava – Slezská Ostrava

 Tři řadové garáže na Sportovní ulici v Karviné, možno koupit samostatně!

Nabízíme všem k bezpečnému garážování Vašich vozů tři samostatně obchodované garáže v osobním vlastnictví s elektřinou. Ke garážím byla nyní nově vybudována asfaltová komunikace pro pohldlný příjezd. Garáže jsou výborně dostupné z nedalekých sídlišť, autem 1 minutu od marketu Lidl. Předáme vyklizené, okamžitě k užívání! Doporučujeme-případné financování vyřídíme!
 
Cena: 179 000,-  Kč
Makléř: Tomáš Kovalčík
tel: 777000550
číslo zakázky: 247tk

Novinka! Chata Vyšní Lhoty!

Retro chata v původním stavu ve vynikající lokalitě v blízkosti restaurace Kohútka a autobusové zastávky Višňovka. Do chaty je zaveden obecní vodovod, plyn a elektřina. Odpad je u toalety splachovací řešen do septiku a koupelna do septiku ze skruží s vsakem a přepadem. Vaří se na zemním plynu a topí se v kvalitních kamnech dřevem. Chatu je v souladu s územním plánem možno využívat rekreačně víkendově jako byla využita doposud, nebo ji přestavět na menší rodinný domek,v případě zájmu o tuto variantu využití objektu k celoročnímu bydlení ochotně doporučíme naši spolupracující firmu k přestavbě na dům ve variantě dřevostavby nebo vyzdění. Menší hezký pozemek kolem objektu je rovinatý s možností vybudování pergoly nebo zastřešeného stání, dle vlastního uvážení. Doporučujeme naprosto nezávaznou prohlídku - uvidíme se v podhůří Beskyd!
 
Cena: 2 050 000,-  Kč
Makléř: Tomáš Kovalčík
tel: 777000550
číslo zakázky: 246tk

Komerčně využívaný dům vhodný k podnikání na bezkonkurenčním místě!!!

Mimořádná nabídka firemního domu na lukrativní adrese Hladnovská - Slezská Ostrava - zaujme bezesporu podnikatele, menší firmy, doktory, advokáty, finanční poradce, pojišťovací makléře a jiné subjekty hledající co nejlepší místo k podnikání. Dům je před 8 lety zrekonstruován - nové elektro rozvody, rozvody vody, je zateplen a má plastová okna, novou střešní krytinu, před prodejem bude po dlouholetém nájmu stavební firmě vymalován a připraven k převzetí. Dům je možno také využít velmi dobře pro tak často poptávanou kombinaci bydlení a podnikání, proto jej nabízíme i soukromým osobám k bydlení. V domě je dole malý byt 1+1 a kanceláře přestavěné z bývalého garážového prostoru, koupelna se sprchovým koutem a 2x WC. V horním patře je velkoprostor s balkonem a menším sprchovým koutem, WC, pracovní kuchyňka na chodbě, a další tři menší místnosti. Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě včetně veřejné kanalizace a vytápěn novým plynovým kotlem. V případě zájmu je na rovnou střechu domu možno umístit fotovoltaiku s vyřízením dotací via ostravskou firmu, se kterou spolupracujeme. Před domem je osvětlené parkoviště pro cca 4-5 vozů. Dá se parkovat i na hlavní silnici, kde je i zastávka trolejbusu Ostravské dopravy. Neváhejte nás kontaktovat na nezávaznou prohlídku, při koupi umožníme úvěr!
 
Cena: u makléře
Makléř: Tomáš Kovalčík
tel: 777000550
číslo zakázky: 893tk

Velký výrobní areál se strojní výrobou a kancelářemi, možnost převzetí výroby se zaměstnanci!

Dovolujeme si Vám v zastoupení vlastníků nabídnout krásný, prostorný, a plně vybavený areál nemovitostí a rozsáhlých pozemků v Ropici. Výroba zde má tradici cca 30 let a je plně v provozu, v případě vážného zájmu bude poskytnuto mopletní účetnictví pro finanční rozvahu, je možno kompletně převzít fungující středně velký podnik se zaměstnanci, odběrateli i dodavateli. Doporučujeme prohlídku, areál je využitelný díky velmi prostorným dílnám, garážím, kancelářím se školícími místnostmi i sociálním zázemím pro zaměstnance pro jiné účely. Veškeré další podrobné informace dostanete v Ropici na místě. Těšíme se na Vás!
 
Cena: u makléře
Makléř: Tomáš Kovalčík
tel: 777000550
číslo zakázky: 242tk

Stavební pozemek s pěším přístupem centra obce Hnojník!

Vyjadřovačky k zastavitelnosti pozemku! Nabízíme Vám ke koupi jedinečný stavební pozemek v krásném místě ve vilové čtvrti v obci Hnojník. Pozemek je oplocen, je pohodlně přístupný z asfaltové komunikace, disponuje možným připojením na vodu, plyn a elektřinu, v místě je roveden kabelový internet od firmy HnojníkNet, a je z něj pěším přístupem v dosahu vlakové nádraží, škola, školka, obecní úřad, obchod, restaurace a pošta. Autem je vynikající dosah dálnice Frýdek Místek - Český Těšín během jedné minuty jízdy, jsou tedy rychle a bez problému dosažitelná všechna velká města v kraji. V blízkosti Hnojníku se nachází krásné menší obce v podhůří Beskyd, například Komorní Lhotka s vyhlášenou saunou a výchozími body s parkovišti pro horské túry. Velmi doporučujeme tento luxusní pozemek, v případě Vašeho zájmu Vám na pozemku postavíme dům "na klíč" a vyřídíme hypotéku! Volejte pro sjednání prohlídky! Dle osobních jednání možno také koupit sousední pozemek!
 
Cena: 980 000,-  Kč
Makléř: Tomáš Kovalčík
tel: 777000550
číslo zakázky: 502tk

Byt 3+1 Kopřivnice s balkonem!!

PRODÁNO! Nabízíme Vám krásný družstevní byt 3+1 s velkým balkonem s možností převodu do osobního vlastnictví pouze za 5000,-Kč! Byt je v centru města Kopřivnice s pěším dostupem do škol, na úřady, do kaváren, veškerá infrastruktura v místě, u domu je cyklostezka podél potůčku a z balkonu je výhled na Bílou horu s rozhlednou. Byt je k nastěhování od 22.5. a je možno na něj čerpat hypotéku s budoucím převodem do osobního vlastnictví s klasickou zástavou. V ceně je kuchyňská linka se sporákem, vestavné skříně v chodbě i v zadním pokoji. Byt se nachází ve druhém patře, je tedy dosažitelný dobře po schodech, ale v domě je výtah. Parkování s dostatečným počtem parkovacích míst před domem. DOPORUČUJEME! Dobrá cena a krásné okolí!
 
Cena: 1 299 000,-  Kč
Makléř: Tomáš Kovalčík
tel: 777000550
číslo zakázky: 214tk

PRODÁNO!! Rodinný dům Na Záguří v Bludovicích!

Prodáno! Fantastická lokalita!! Nabízíme Vám rodinný dům 3+1+vestavěná garáž s pozemkem 774 m2 ve velmi vyhledávané lokalitě Horní Bludovice v blízkosti vyhlášené restaurace "Na Záguří". V této MHD dostupné lokalitě cca 4km od centra Havířova se nachází roztroušená vesnická zástavba sestávající z nových i starších rodinných domů. Z kopce je přístupná pěšky základní i mateřská škola, MHD do města Havířova jezdí pravidelně. Dům je suchý, v 1.NP je vstupní hala, obývací pokoj, kuchyně se spíží, WC a koupelna. Ve 2. NP jsou velká ložnice, dětský pokoj a prádelna, z horní haly je vstup na zastřešený balkon s nádherným výhledem na Havířov, Ostravu i část Beskyd. Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě - obecní kanalizaci, zemní plyn, vodu a elektřinu. Topení umístěné v suterénu vedle garáže je řešeno dvěma kotly - a to na tuhá paliva i na zemní plyn s nuceným oběhem, bojler na ohřev vody je v koupelně. Koupelna a plastová okna jsou po rekonstrukci, zbytek domu je udržovaný, čistý a po vymalování k nastěhování, doporučujeme vyměnit kuchyňskou linku. Zavolejte pro sjednání termínu prohlídky! Úvěr za nejvýhodnějších podmínek na Moravě vyřídíme za Vás!
 
Cena: 2 222 000,-  Kč
Makléř: Tomáš Kovalčík
tel: 777000550
číslo zakázky: 213tk

Byt 2+1 Poruba! PRODÁNO!

NOVINKA! Nabízíme Vám krásný byt na pomezí Poruby a Martinova v osobním vlastnictví téměř bez dluhu na revitalizaci /cca pouze 70tis Kč/, uspořádání 2+1, WC a koupelna jsou zděné, krásná zasklená lodžie z jednoho pokoje s panoramatickým výhledem na velkou část Ostravy a v pozadí Beskydy v celé šíři. Extra nízký výdaj za měsíc - cca 1500,-Kč + cca 1300,-Kč za fond oprav! Byt disponuje dvěma sklepními prostory, u domu je dostatek parkovacích míst a veškerá infrastruktura - neváhejte se objednat pro nezávaznou prohlídku i přes víkend a nezapomeňte - úvěr vyřídíme "na klíč" za těch nejvýhodnějších podmínek na Moravě!
 
Cena: 1 399 000,-  Kč
Makléř: Tomáš Kovalčík
tel: 777000550
číslo zakázky: 212tk

Rekreační chata s nádherným výhledem!

Novinka! Chata s pozemkem k rekreaci s nádherným bezkonkurenčním výhledem dostupná pěšky z města Kopřivnice! Nabízíme Vám krásné místo k víkendové pohodě, chatu vyrobenou a upravenou z původní unimobuňky s podsklepením, pokojem s kuchyní, terasou s výhledem, bazénkem, krásnou oplocenou a upravenou zahradou. Voda je ze studny, do bazénku se po zimním odpuštění doplňuje na jaře cisternou, chata je napojena na elektřinu. Doporučujeme prohlídku! Vyřídíme hypotéku na klíč!
 
Cena: 777 000,-  Kč
Makléř: Tomáš Kovalčík
tel: 777000550
číslo zakázky: 211 tk

NOVINKA! Dvougenerační dům Studénka!

Novinka! Nabízíme Vám dvougenerační celopodsklepený rodinný dům s vestavěnou garáží ve vyhledávanévilové čtvrti obce Studénka, cca 10 minut pěší chůze do centra obce, 5 minut do školy a školky, s dotupem vlakem i MHD! Dům je zděný, se sedlovou střechou, napojen na zemní plyn, obecní vodovod, elektřinu, obecní kanalozaci, navíc s vlastní studnou s čerpadlem do domu. Uspořádání domu je 3+1 v přízemí s obývacím pokojem, ložnicí a dětským pokojem, kuchyní s jídelnou a koupelnou s WC, po bočním schodišti umožňujícím dvougenerační pohodové bydlení je vstup do prvního patra, kde je 2+1 s WC, koupelnou a dvěma půlpokojíčky vhodnými jako pracovna nebo malý dětský pokojíček. Bezkonkurenční je místo v atraktivní čtvrti. Dům je vhodné zrekonstruovat dle Vašeho přání. Topení je řešeno centrálním plynovým kotlem s nuceným oběhem v kombinaci s kotlem na tuhá paliva, dům má prostorné a suché sklepy s pochůzí pohodlnou výškou. Úvěr vyřídíme "na klíč", doporučujeme pro klidné a tiché bydlení s vynikajícím dostupem. Volejte pro sjednání prohlídky!
 
Cena: 2 100 000,-  Kč
Makléř: Tomáš Kovalčík
tel: 777000550
číslo zakázky: 210 tk

Rodinný dům Těrlicko-PRODÁNO!

Nabízíme rodinný dům s garáží ve velmi vyhledávané lokalitě Těrlické přehrady, přibližně 300 m od pláže. Dům je zděný, s rovnou dvouúrovňovou střechou, napojen na plyn, vodu a elektřinu, s uspořádáním 5+1, s balkonem, malou posilovnou, halou s krbem a malou upravenou zahradou. Bezkonkurenční je místo cca 200 m od autobusové zastávky u restaurace Pacalůvka, kde jezdí MHD do Havířova a Albrechtic. Dům Vám můžeme zrekonstruovat dle Vašeho přání, je ale ihned obyvatelný v současném stavu. Topení je řešeno centrálním plynovým kotlem s nuceným oběhem v kombinaci s krbem. Úvěr vyřídíme "na klíč", doporučujeme pro klidné a tiché bydlení s vynikajícím dostupem. Volejte pro sjednání prohlídky!
 
Cena: u makléře
Makléř: Tomáš Kovalčík
tel: 777000550
číslo zakázky: 209tk

Stavební pozemek Dolní Domaslavice

K dispozici rovinatý stavební pozemek o výměře 950 m2 v atraktivní lokalitě obce Dolní Domaslavice, a to v klidové zóně smíšené venkovské zástavby. V okolí jsou sporadicky starší rodinné domy a louky. Přístup je přímo z obecní asfaltové komunikace a na pozemku prochází obecní vodovod a na místě je také elektřina. Dokumenty k dispozici. Cena dohodou se seriozním zájemcem - můžeme na pozemku také vystavět rodinný dům "na klíč" s vyřízením financování úvěerem!
 
Cena: 599 000,-  Kč
Makléř: Tomáš Kovalčík
tel: 777000550
číslo zakázky: 100 tk

Prodáno klientům s projektem RD a stavebním povolením!!

V první polovině roku 2021 vážnému a serioznímu zájemci nabídneme luxusní rodinný dům s užitnou plochou 190 m2 postaveného na krásném rovinatém pozemku o výměře 1230 m2 v Dolní Datyni. Dům bude mít zastřešené stání na dva vozy, zastřešenou terasu, v prvním nadzemním podlaží bude obývací pokoj s jídelnou a kuchyní a východem na dvě terasy, pracovna/ložnice, koupelna s WC a jedno WC pro hosty, prostorná technická místnost s prádelnou a vstup na schodiště. V horním patře bude koupelna s WC a tři pokoje, největší pak s oddělenou šatnou. Dům bude vybaven krbem, podlahovým elektrickým vytápěním a bude napojen na obecní kanalizaci, vodu a elektřinu. V místě je MHD s napojením na Havířov, do Ostavy je to cca 11 km. Prostředí je maximálně klidné s procházkami v blízkém lese. Doporučujeme! Vyřídíme financování "na klíč"!!
 
Cena: 6 500 000,-  Kč
Makléř: Tomáš Kovalčík
tel: 777000550
číslo zakázky: 113 tk

PRODÁNO!!!Luxusní novostavba RD Petřvald !!

NOVOSTAVBA č.p. 2275!!! Nabízíme právě nyní dokončený krásný zděný rodinný dům se sedlovou střechou, v klidném části města Petřvald. V blízkosti lesa v roztroušené zástavbě rodinných domů a pozemků se zemědělským využitím, v tichu a klidu, ale s dostupností Ostravy cca 10 km, můžete trávit svůj čas!! Tento mimořádně povedený prostorný dům typu bungalow je základního uspořádání 4+1, ze vstupní předsíně vejdete do společenské části obývacího pokoje s jídelnou a kuchyní, značně prosvětleného francouzským oknem u jídelního prostoru, výstupem na zastřešenou terasu a pozemek a kuchyní do "U" s rohovým oknem. U kuchyně je oddělená spíž. Po opuštění společenského prostoru vcházíte do soukromé části domu velkou spojovací chodbou, z které jsou dveře do 3 samostatných ložnic, do samostatného WC, do koupelny se sprchovým koutem a druhým WC, do technické místnosti pro pračku, bojler a umyvadlo, a také do čtvercové prostorné samostatné šatny s posuvnými dveřmi. Ze všech pokojů je možné vyjí ven na pozemek díky rohovým balkonovým oknům. Pod sedlovou střechou je do budoucna velká rezerva prostoru na 1 velký nebo 2 menší pokoje, zatím je na půdu stahovací žebříček. V ceně domu je modřínová terasa zastřešená, podlahy luxusní plovoucí, dveře interiérové antracit se skly, vybavená koupelna, WC, a technická místnost a celkové osvětlení včetně venkovního slavnostního!! K nastěhování /jen dodělat kuchyni/ Dům je z cihly 30 cm + zateplení 15 cm + omítky...vytápění je podlahové v celém domě a v obývacím pokoji je příprava pro krb, zkolaudovaný komín Schidel s revizí. V domě je obecní vodovod, noční tarif elektřiny a jímka 12 m3 na kraji pozemku. úvěr zařídíme "na klíč" - neváhejte přijít na nezávaznou prohlídku!!!
 
Cena: 4 830 000,-  Kč
Makléř: Tomáš Kovalčík
tel: 777000550
číslo zakázky: 111 tk

Komerční nemovitost Karviná Darkov! PRODÁNO!

Nabízíme investorům příležitost ke koupi velmi prostorného objektu bývalé školy v Karviné Darkově prakticky za cenu pozemku. Budova má nová plastová okna, je vhodná k celkové rekonstrukci dle potřeb investora. Možné vyřízení dotací - bližší informace podle záměru. Volejte pro sjednání prohlídky a jednání s vlastníkem nemovitosti!
 
Cena: 1 270 000,-  Kč
Makléř: Tomáš Kovalčík
tel: 777000550
číslo zakázky: 203 tk

NOVINKA! Dvougenerační dům Studénka!

Nově Vám nabízíme krásný vícegenerační zděný dům s upravenou prostornou zahradou ve vilové čtvrti! Dům má dvě samostatné bytové jednotky s uspořádáním 3+1 na každém patře vždy se samostatným vchodem z bočního schodiště, je celopodsklepený a navíc má další podkrovní byt vybudován roku 2004 pro třetí generaci nebo možný pronájem. Dům pochází z roku 1972, je cihlový, v roce 2010 prošel rekonstrukcí a byly vyměněny okna, aplikováno zateplení, fasáda, provedena oprava hliníkové krytiny na sedlové střeše a k stávajícímu plynovému kotli byl v rámci "zelená úsporám" také instalován navíc kotel na peletky se zásobníkem pro nenáročnou obsluhu. Dům je okamžitě obyvatelný, v každém patře je vždy kuchyně, WC a koupelna. Pozemek přináležící k nemovitosti má celkem 1435 m2, z toho zastavěná plocha činí 348 m2. K hlavní stavbě slouží jako zázemí zděný zahradní domek, v domě je garáž se sekčními vraty. Objent je napojen na veškeré inženýrské sítě včetně obecní kanalizace. Velmi doporučujeme rodinám s dětmi, škola a školka je dostupná pěšky, stejně jako autobusová či vlaková doprava. Z vilové čtvrti je centrum obce dostupné pěšky za cca 15 minut. Volejte pro sjednání prohlídky, úvěr Vám vyřídíme "na klíč"!
 
Cena: 3 890 000,-  Kč
Makléř: Tomáš Kovalčík
tel: 777000550
číslo zakázky: 208 tk

Prodej bytu 1+1 37 m², ul. Karvinská, Havířov

Krásný byt 1+1 na vyhledávané Karvinské ulici s výhledem z obývacího pokoje i z kuchyně do dvora plného zeleně. Velmi nízké měsíční náklady - cca 2800,-Kč - a možnost navíc převést byt do osobního vlastnictví letos 11/2017 činí z tohoto bytu velmi atraktivní koupi. Dům je zrevitalizován a navíc při výhodném úvěru a převodu do osobního vlastnictví na bytě vázne nízká položka revitalizace domu. DOPORUČUJI! Možno dokoupit zděnou garáž v blízkosti. Sportovní ZŠ, školka, MHD, supermarket. pošta, zdravotnické zařízení, vše v místě dosažitelné pěšky do 5 minut!
 
Cena: u makléře
Makléř: Mgr. Tomáš Kovalčík
tel: 777189550
číslo zakázky: 11tk

Chalupa 4+1 Klokočov-PRODÁNO!

Nabízíme Vám krásnou rekreační chalupu 4+kk v roztroušené zástavbě chalup a rodinných domů s oplocenou upravenou zahradou, samostatnou garáží, částečně podsklepenou, za slušnou cenu!!! Dům má číslo popisné, je včetně základního vybavení, má koupelnu a WC samostatně, v obývacím pokoji je krb. Pěšky je dostupný střed obce a veškerá infrastruktura! Dům je zděný, má sedlovou střechu s krytinou z pozinkovaného plechu, vytápění je řešeno clokálně krbem, kachlovými kamny a samostatnými kamny, s elektroohřevem vody do bojleru, dům je napojen na obecní vodovod, má navíc vlastní studnu s rozvodem do domu, disponuje dvoukomorovým septikem s přepadem. Příjezd je bezproblémový ! DOPORUČUJEME ! Možnost rekreace i celoročního bydlení na Slovenském příhraničí – z Frýdku Místku cca 40 km!! Úvěr Vám vyřídíme na klíč! Více informací u makléře: Tomáš Kovalčík, +420 777 000 550
 
Cena: 1 620 000,-  Kč
Makléř: Tomáš Kovalčík
tel: 777000550
číslo zakázky: 134tk

Byt 4+1s lodžií 87 m2 v osobním vlastnictví Frýdek Místek

Nabízíme Vám velmi prostorný krásný byt 4+1 s velkou lodžií v osobním vlastnictví v 1. Nadzemním podlaží zrevitalizovaného domu na ulici Škarabelova ve Frýdku. Byt se nachází v oblíbené lokalitě s výbornou dostupností do centra. Veškerá občanská vybavenost (obchody-Kaufland, školka, MHD, park, hřiště, nemocnice, restaurace atd.) v místě. Dům je zateplen, má nová plastová okna, výtah, zvonky, střechu, lodžie, parkování přímo u domu. Pětiposchoďový jednovchodový dům po celkové rekonstrukci je sdružením vlastníků se správcem a našetřenými prostředky ve fondu. Byt je v původním stavu – ideální k rekonstrukci dle vlastního uvážení, kuchyňská linka s vestavnými spotřebiči, koupelna, velká předsíň s chodbou – možno rozšířit jeden z pokojů, prostorný obývací pokoj s lodžií. Měsíční výdaj za bydlení čtyřčlenné rodiny do cca 4000,-Kč. Možno úvěrovat u jakékoli banky velmi výhodným klasickým hypotečním úvěrem s nízkou sazbou do 2%!!! Více informací u makléře: Tomáš Kovalčík, +420 777 000 550
 
Cena: 1 690 000,-  Kč
Makléř: Tomáš Kovalčík
tel: 777000550
číslo zakázky: 132 tk

Byt 1+1, 37m2 Havířov Město POZOR!!! SLEVA!!! 440 000,-

Nabízíme Vám družstevní byt 1+1 ve 2. patře zrevitalizovaného domu na ulici Astronautů. Byt se nachází v oblíbené lokalitě přímo v centru města Havířova. Veškerá občanská vybavenost (obchody, školka, MHD, park, hřiště, restaurace atd.) přímo u domu. Dům je zateplen, má nová plastová okna, zvonky, střechu. Dům po celkové rekonstrukci je v sousedství nemocnice. Byt je vhodný k rekonstrukci dle vlastního vkusu, kuchyňská linka s vestavnými spotřebiči, koupelna, pokoj, vše v původním stavu, výhled na ulici Astronautů, parking před domem - viz fota. Měsíční výdaj za bydlení i s výdaji za služby max do 3000,-Kč. Doporučujeme!
 
Cena: 440 000,-  Kč
Makléř: Tomáš Kovalčík
tel: 777000550
číslo zakázky: 129 tk

RD Trojanovice! PRODÁNO!

Nabízíme Vám patrový rodinný dům s oplocenou zahradou, hospodářskou budovou s letní kuchyní, dřevníkem za dobrou cenu! Dům má plastová okna a uspořádání má 4+1 s veškerým vybavením a nábytkem, s dvěma koupelnami, WC, kuchyní. Z domu je krásný výhled do údolí a na okolní Beskydské hory, přístup po asfaltové komunikaci lesíkem cca 100 m z hlavní komunikace Frenštát - Rožnov! Dům je zděný z cihel, má sedlovou střechu s krytinou, vytápění je kotlem pro tuhá paliva s nebo elektrokotlem !, dům je napojen vlastní zdroj vody ze studny, elektřinu a septik s trativodem. Příjezd je bezproblémový po obecní asfaltové komunikaci a pak pevné komunikaci. V sousedství jeden dům a roztoušená řídká zástavba chat a domků.
 
Cena: 1 699 000,-  Kč
Makléř: Tomáš Kovalčík
tel: 777000550
číslo zakázky: 130 tk

RD Petřvald

Nabízíme Vám interierově zrekonstruovaný zděný a celopodsklepený rodinný dům v zástavbě rodinných domů s oplocenou zahradou, zastřešenou pergolou, školicí místností, kanceláří bývalého autobazaru, zkušebnou, sklepy!!! Dům má uspořádání má 5+1 s velkými pokoji, s jednou koupelnou a WC samostatně, kuchyní. Pěšky je dostupná MHD a autobusy do Ostravy a Karviné!!!

Podrobný popis: Dům je zděný z cihel, má sedlovou střechu s šindelem, vytápění je centrálně kotlem, dům je napojen na obecní vodovod a septik s přepadem. Příjezd je bezproblémový po obecní asfaltové komunikaci. Na oploceném pozemku je prostor pro podnikání na hlavní světelné křižovatce v Petřvaldu, je to bývalý autobazar.

DOPORUČUJEME !!!! Možnost bydlení v kombinaci s jakýmkoli podnikáním v dosahu Ostravy autem cca 10 minut!! Úvěr vyřídíme na klíč až do výše celé kupní ceny!!!
 
Cena: 2 800 000,-  Kč
Makléř: Tomáš Kovalčík
tel: 777000550
číslo zakázky: 096tk

Komerční objekt s bydlením přímo u vody

Nabízíme Vám mimořádnou příležitost koupit komerční objekt s rozsáhlými upravenými pozemky přímo na břehu Žermanické přehrady s písečnou pláží, vybavenou restaurací, bydlením v podkroví, saunou, parkovištěm, hřištěm pro děti, lesíkem, pergolou pro venkovní posezení s výhledem na vodu!!!

Dům má sedlovou střechu s pozinkovaným plechem, využité podkroví s třemi pokoji, koupelnou, WC, v přízemí vybavená restaurace s kuchyní v nerezu, barem, krbem, garáží, kotelnou s kotlem a roštem na tuhá paliva, elektřina na vyšší výkon, krb v restauraci, obecní vodovod, odkanalizování do septiku, tento bude přepojen do zcela nově vybudované obecní kanalizace.

DOPORUČUJEME !!!! Možnost podnikání i bydlení v bezkonkurenčním a zdravém prostředí !!
 
Cena: 4 490 000,-  Kč
Makléř: Tomáš Kovalčík
tel: 777000550
číslo zakázky: 115tk

Stavební pozemky Horní Domaslavice

Nabízíme Vám krásné a rovinaté pozemky na klidném místě s perfektním dostupem autem cca 3 minuty na dálnici do Frýdku Místku. Pěšky je dostupný autobus!!!

Krásné a tiché místo s inženýrskými sítěmi – elektřina, vodovodní řad. Příjezd je bezproblémový po obecní asfaltové komunikaci.

DOPORUČUJEME !!!! Možnost výstavby levného bydlení dle Vašeho přání v bezkonkurenčním a zdravém prostředí – podrobné info o stavbách RD osobně!! Úvěr vyřídíme na klíč!!!

Stavební pozemky 1000 – 2000 m2 na krásném místě!!
 
Cena: u makléře
Makléř: Tomáš Kovalčík
tel: 777000550
číslo zakázky: 127tk

Garáž v osobním vlastnictví v bytovém domě-Havířov

Nabízíme Vám vestavěnou zděnou garáž v osobním vlastnictví v zástavbě obytných domů v bezpečném místě na ulici Aloise Jiráska 1 v Havířově Podlesí. Pěšky je dostupná MHD!!!

Garáž má plechová zabezpečená vrata, je prostorná a suchá, přímo v domě s byty, bezpečné a atraktivní místo, cena je včetně právního servisu a daní státu.
 
Cena: 240 000,-  Kč
Makléř: Tomáš Kovalčík
tel: 777000550
číslo zakázky: 13tk

Stavební pozemky Dolní Datyně

Pouze tři nádherné stavební pozemky ve vyhledávané lokalitě Dolní Datyně budou k dispozici v květnu 2017 - výměry 1026, 1056 a 1833 m2. K pozemkům předáme vybudovanou zpevněnou komunikaci s nájezdem na obecní asfaltovou silnici, nápojná hrdla kanalizace na každém pozemku, HDS přípojky ČEZ s kapacitou 32A, přípojky obecního vodovodu. Nabízíme možnost na koupených pozemcích ihned postavit dům dle Vašeho individuálního přání, máme špičkového projektanta a vše vyřizujeme na klíč včetně financování a stavebních a územních řízení! Pozemky jsou dostupné MHD do Havířova cca 5 km, do centra Ostravy po Rudné cca 12km! Doporučujeme!
 
Cena: u makléře
Makléř: Mgr. Tomáš Kovalčík
tel: 777189550
číslo zakázky: 125tk

Byt 2+1 63 m2 Ostrava Poruba

Nabízíme Vám prostorný byt 2+1 družstevní v 7. patře zrevitalizovaného domu na Nálepkově náměstí. Byt je po celkové důkladné rekonstrukci s plovoucími podlahami, novými dveřmi, zárubněmi, kuchyní i koupelnou. Byt se nachází v oblíbené lokalitě s výbornou infrastrukturou. Veškerá občanská vybavenost (obchody, školka, MHD, park, hřiště, restaurace atd.) v blízkosti domu. Dům je zateplen, má nová plastová okna, výtah, zvonky, střechu.

Měsíční výdaj za bydlení do cca 4500,-Kč. Možno úvěrovat!!!
 
Cena: 1 250 000,-  Kč
Makléř: Mgr. Tomáš Kovalčík
tel: 777189550
číslo zakázky: tkm2

Atraktivní obchodní a kancelářské prostoryv osobním vlastnictví v Karviné-Ráji!

Rezervace!Nabízíme nezávaznou prohlídku zajímavé nemovitosti, kterou můžete využít se záměrem provozovat pro své potřeby obchody nebo kanceláře, můžete tento prostor i koupit pro následný pronájem těchto prostor pro příjmy z nájmů. Prostory jsou velmi variabilní a obchodní a kancelářskou činnost lze i kombinovat. Můžou zde být také například advokátní kanceláře, zdravotní středisko, a jiné aktivity, zejména vzhledem k vynikající poloze dosažitelné pro klienty pěšky. V nemovitosti je zajištěn otop s dodavatelem Veolií, budova je napojena na městskou veřejnou kanalizaci, elektřinu i plyn/ten se zatím nepoužívá/, střecha je opravena před 2 roky a před sedmi lety byla vyměněna i okna za plastová. Tělesa vytápění byla vyměněna také před 7 lety, rozvody vody jsou v plastu a v horní části prostor je i nová elektřina. Nemovitost je okamžitě k nastěhování, při projevení zájmu je možno koupit parkoviště ve dvoře s přístupem do budovy rampou. Úvěr a koncesovaného znalce pro zástavu bankou při čerpání financí zajistíme. Podrobné informace a objednání nezávazné prohlídky prosím směřujte na tel. 777000550 - pan Kovalčík.
 
Cena: u makléře
Makléř: Tomáš Kovalčík
tel: 777000550
číslo zakázky: 241tk

Prodáno!Stavební parcela ve vyhledávané lokalitě Kunčičky u Bašky!

S potěšením Vám v zastoupení majitele nabízíme hezký menší pozemek s veškerými inženýrskými sítěmi na pozemku včetně veřejné kanalizace. Pozemek je přístupný velmi dobře z asfaltové komunikace, je na okraji vilové čtrti u lesíka samostatně, a spojení s Frýdkem Místkem, Českým Těšínem nebo Ostravou bezkonkurenční, po minutě jízdy vozem jste na novém okruhu Frýdek Místek, a dále dle potřeby pokračujete po dálnici, Ostrava je vzdálena pouze zhruba 15 minut autem. V blízkém okolí jsou také dvě přehrady - Baška a větší Olešná, k horám je také velmi blízko a nejstrategičtější přístup je do města Frýdku Místu v čase 5 minut. Velmi doporučujeme, dům Vám v případě zájmu postavíme "na klíč" včetně vyřízení administrativy - uvidíme se na prohlídce!
 
Cena: 1 410 000,-  Kč
Makléř: Tomáš Kovalčík
tel: 777000550
číslo zakázky: 245tk

Prodáno!Stavební pozemek s krásným výhledem na Lysou horu!

Pro zájemce o prostorný stavební pozemek v podhůří Beskyd si dovolujeme nabídnout ze třech částí oplocený stavební pozemek v mírném svahu s přímým výhledem na Lysou horu. Inženýrské sítě na okraji pozemku, dobrý příjezd a tichá lokalita s roztroušenou zástavbou rodinných domů Vám nabízí možnost klidného bydlení s dobrým dostupem do Raškovic, Nošovic, Dobratic, a v čase cca 10 minut na dálnici Frýdek Místek - Český Těšín. Pěšky procházkou je dostupná známá hospůdka Kohútka a výšlap na Ropici. Doporučujeme, úvěr zařídíme, dům Vám na tomto krásném pozemku postavíme "na klíč"! Volejte pro nezávaznou prohlídku!
 
Cena: 2 290 000,-  Kč
Makléř: Tomáš Kovalčík
tel: 777000550
číslo zakázky: 244tk

Prodáno!Nádherný dům s garáží, zastřešeným posezením a upravenou zahradou!

V atraktivní a klidné vyhledávané lokalitě u Františkových lázní Vám ve spolupráci s Reality Smajlík.cz nabízíme k prodeji samostatně stojící energicky úsporný rodinný dům v obci Skalná, část Panská Louka. Jedná se o patrový dům o užitné ploše 125 m2, garáž 39 m2 a pozemkem o celkové výměře 1249 m2. Dispozičně je dům řešen takto: 1.NP obývací pokoj s kuchyní, špajz, zádveří, chodba, WC místnost, technická místnost, schodiště do 2.NP, 2. NP - 3x pokoj, koupelna s WC, šatna. Vytápění kachlovými kamny či plynovým kotlem. Pokud hledáte cenově příznivé bydlení a preferujete klidné prostředí, neváhejte nás kontaktovat. Jsme připraveni zajistit prohlídku a pak také poskytnout maximální součinnost při zajištění financování koupě této nemovitosti. Bližší info telefonicky nebo u spolupracující kanceláře Smajlík.cz v místě - doporučujeme!.
 
Cena: u makléře
Makléř: Tomáš Kovalčík
tel: 777000550
číslo zakázky: 243tk

Prodáno! Nádherný bungalow v nejatraktivnější lokalitě Karviné!

Prodáno! Velmi atraktivní místo k bydlení s bungalowem 4+1, s šatnou vedle ložnice, s vestavěnou prostornou garáží, s dalším zastřešeným venkovním stáním pro druhé auto, parkovištěm pro čtyři auta návštěv, zděnou zastřešenou pergolou s krbem, krásnou upravenou zahradou, prostorným obývacím pokojem spojeným s kuchyní barovým pultem, třemi pokoji, koupelnou s větším sprchovým koutem, samostatným WC, terasou, kamny v obývacím pokoji pro alternativní topení v přechodných obdobích. Pěším dostupem se nachází nemovitosti cca 15 minut od horních lázní v Karviné. Pouze vážným a seriozním zájemcům umožníme využití úvěru na koupi či případný zápočet bytu na část kupní ceny. Dům je bezbarierový, napojen na zemní plyn, elektřinu, vodu a obecní kanalizaci, je zděný, zateplený, s pálenou taškou na střeše, v udržovaném stavu k nastěhování bez investic.Dům má ekonomický provoz, ideální pro mladou rodinu s dětmi! Doporučujeme! Pro prohlídky neváhejte volat předem!
 
Cena: 6 150 000,-  Kč
Makléř: Tomáš Kovalčík
tel: 777000550
číslo zakázky: 892tl

Prodáno! 3+1 s balkonem v osobním vlastnictví v Havířově-Podlesí!

Byt 3+1 s balkonem ve vyhledávané lokalitě Podlesí v Havířově! Tento byt o výměře 70 m2 se nachází na ulici Studentská, v pěším dosahu veškeré infrastruktury, za domem je základní škola a mateřská škola, před domem je zastávka MHD a v pěším dosahu je vyhlášené gymnázium. Byt je částečně zrekonstruován, má zděnou koupelnu, prostornou chodbu, komoru, obývací pokoj s balkonem. Za domem je uzavřený dvůr s dětským hřištěm, měsíční náklady jsou vzhledem k již vyplacenému podílu na celkové rekonstrukci domu pouze ve výši 3600,-Kč/měsíc. Tento byt je možno úvěrovat díky osobnímu vlastnictví u kterékoli banky a nabízíme Vám vyřízení financování "na klíč"Doporučujeme! Objednejte se na nezávaznou prohlídku!
 
Cena: 2 590 000,-  Kč
Makléř: Tomáš Kovalčík
tel: 777000550
číslo zakázky: 240tk

Prodáno! Atraktivní byt 3+1 se dvěma balkony a větší celkovou výměrou v centru Frýdku Místku!

Prodáno! Atraktivní byt 3+1 se dvěma balkony a větší celkovou výměrou v centru Frýdku Místku! Kompletně zrekonstruovaný obytný dům se nachází v pěším dosahu Místeckého náměstí, s krásným okolím parku, obytné zástavby a rodinných domů. Veškerá infrastruktura je dostupná pěšky, parkovacích míst je dostatek v okolí domu. Mimořádná nabídka velmi prostorného krásného bytu se čtvercovým půdorysem a ideálním uspořádáním s chodbou uprostřed. Tak jsou všechny pokoje velmi dobře odděleny a soukromí je zajištěno. Kuchyně má dostatečný prostor pro jídelní kout, zděná koupelna je zrekonstruována, s oddělenou toaletou. Lodžie je přístupná z ložnice a balkon z obývacího pokoje na druhé straně domu, s výhledem do dvora. Výměra 80 m2 mluví za vše. Na bytu není již žádný dluh na revitalizaci, je v osobním vlastnictví a je vhodný pro financování jakýmkoli úvěrem, který Vám vyřídíme "na klíč". Neváhejte nás kontaktovat pro nezávaznou prohlídku, rádi Vás představíme současným majitelům!
 
Cena: 3 020 000,-  Kč
Makléř: Tomáš Kovalčík
tel: 777000550
číslo zakázky: 239tk

Prodáno! Starší rodinný dům se zahradou ve vyhledávané lokalitě podhůří Beskyd!

Prodáno! Nabízíme Vám rodinný dům na velmi atraktivním místě, v blízkosti restaurací Harenda a Kohútka ve Vyšních Lhotách na úpatí Beskyd. Dům je zděný, stáří cca 90 let, vhodný k rekonstrukci dle vlastního vkusu, je napojen na vodu, elektřinu i zemní plyn, Objekt je prostorný, je možné jej okamžitě využívat i víkendově, bezproblémový přístup je po asfaltové obecní komunikaci a okolí je vhodné k rekreaci, pěším túrám. Dostup do všech blízkých větších měst je autem do půl hodiny po dálnici Český Těšín - Frýdek Místek a Ostrava. Zahrada disponuje vzrostlými stromy, v blízkosti hlavní stavby je na vlastním prostorném pozemku i stodola s garáží. V případě zájmu Vám vyřídíme úvěr "na klíč" a také Vám můžeme dle Vašich přání nemovitost zrekonstruovat. Doporučujeme nezávaznou prohlídku, těšíme se na Vás!
 
Cena: 3 130 000,-  Kč
Makléř: Tomáš Kovalčík
tel: 777000550
číslo zakázky: 238tk

Prodáno! Byt 2+1 s balkonem po rekonstrukci s výhledfem na Javorový!

Nabízíme Vám spolu s vyřízením již předpřipravené hypotéky na klíč bydlení ve vyhledávané čtvrti plné zeleně. Byt je v osobním vlastnictví s vyplacenou revitalizací domu, je prostorný, s pěším přístupem do centra města a k veškeré další potřebné infrastruktuře. V případě záměru investiční koupě za účelem dalšího pronájmu bytu nabízíme zajištění solidního klienta do nájmu včetně bezpečného právního servisu. V bytě je nová elektřina, jádro, sanita, kuchyně, voda, odpady, podlahy, je volný k nastěhování. V případě potřeby naše firma nabízí případnou další konkrétní úpravu bytu dle Vašich představ. Neváhejte nás kontaktovat pro nezávaznou orientační prohlídku - těšíme se na Vás!
 
Cena: u makléře
Makléř: Tomáš Kovalčík
tel: 777000550
číslo zakázky: 237tk

Prodáno! Sklad v obci Smolkov u Opavy!

Nabízíme podnikatelům tento sklad - původně sýpka - v dobře dostupné lokalitě z Opavy a Ostravy, v obci Háj ve Slezsku, katastrální území Smolkov. Sklad je zděný, s dřevěnými pevnými podlahami, velmi prostorný, pro uložení jsou k dispozici tři patra s celkovou užitnou plochou 600 m2. V objektu je elektřina a v případě potřeby je možno jej napojit také na obecní kanalizaci a vodovod. Právní přístup je ke skladu zajištěn a k pozemku pod budovou je již vlastníkem podána na Státním pozemkovém úřadu zastupujícím Českou republiku žádost o odkup - zajistíme odkup přímo novému vlastníkovi. Zveme Vás na nezávislé prohlídky a pomůžeme Vám s financováním koupě těchto skladových prostor. Neváhejte nás kontaktovat!
 
Cena: u makléře
Makléř: Tomáš Kovalčík
tel: 777000550
číslo zakázky: 228tk

Prodáno! Menší byt 2+1 ve vyhledávané lokalitě Ostrava Poruba!

Prodáno! Nabízíme Vám velmi příjemný a kompaktní menší byt 2+1 k vlastnímu bydlení 2-3 osob, nebo jako investice do bytu k dalšímu pronájmu! Byt je součástí jednovchodového solidního družstva bez dluhů, v dobré finanční pozici a zcela zrevitalizovaném domě. Okolí je vynikající zejména pro malé děti, ve dvoře je krásný dětský park v zeleni viz přiložená fota a v místě se také nachází na rozdíl od většiny konkurenčních bytů v Porubě dostatek parkovacích míst, což je v dnešní době hodně podstatná věc. V menší kuchni přístupné z obývacího pokoje se vaří na plynu, vešel se zde i menší jídelní stůl pro manžele, je zde také umístěna pračka. Koupelna je po rekonstrukci, zděná, s integrovaným sofistikovaně odděleným WC, vanou a umyvadlem, dětský pokoj přístupný ze vstupní předsíně je dostatečně velký. Neváhejte nás kontaktovat, pro stanovenou kupní cenu máme předvyřízeno financování "na klíč", postačí přijít na nezávaznou prohlídku a v případě zájmu vstoupit do osobního jednání. V případě Vašeho zájmu Vám byt po koupi můžeme okamžitě pronajmout! Těšíme se na Vás!
 
Cena: 1 980 000,-  Kč
Makléř: Tomáš Kovalčík
tel: 777000550
číslo zakázky: 235tk

Prodáno!!! Krásný byt 2+1 s balkonem na mezipatře v Opavě-Kylešovicích!

Prodánoe! Nabízíme Vám ke koupi krásný byt po celkové rekonstrukci, v revitalizovaném domě, ve vyhledávané lokalitě Opava Kylešovice. Tato lokalita je charakteristická smíšenou zástavbou rodinných a bytových domů a v místě je dostupná veškerá infrastruktura pro každodenní potřeby rodiny. Koupelna a samostatné WC jsou zděné, v koupelně je vana, obývací pokoj i ložnice jsou dostatečně prostorné, vstup do kuchyně je z obývacího pokoje a k bytu patří také zamykatelná vlastní lodžie na mezipatře s krásným výhledem na Opavsko. Před domem je dostatek parkovacích míst. Velmi doporučujeme nezávaznou prohlídku, máme spolu s našimi finančními poradci velmi dobré vztahy s bankami pro vyřízení případného úvěru "na klíč", a také v případě koupě tohoto bytu jako investice pro pronájem nabízíme ihned smlouvu se stávajícími velmi solidními nájemci, kterým zde končí Nájemní smlouva 30.9. Zavolejte pro sjednání termínu prohlídky!
 
Cena: 2 420 000,-  Kč
Makléř: Tomáš Kovalčík
tel: 777000550
číslo zakázky: 234tk

Prodáno! Krásný plně vybavený a prostorný dům s garáží a bazénem!

Nabízíme Vám tento nadstandartní rodinný dům se základním uspořádáním 5+1, celopodsklepený, s garáží pro dva vozy za sebou, se zastřešeným venkovním bazénem vyhřívaným tepelným čerpadlem a zastřešenou terasou s krbem. Dům je postaven systémem sandvičového zatepleného zdiva o tloušťce 46cm a je tedy vzhledem k užitným prostorám velmi úsporný. V prvním nadzemním podlaží se po vstupu z předsíně otevírá společenský prostor velkého obývacího pokoje s jídelním stolem, s mírně oddělenou a plně vybavenou kuchyní do U s integrovaným jídelním koutem a spíží. V tomtéž podlaží je i praktické WC s umyvadlem a sprchovým koutem. Z obývacího pokoje je východ také do pracovny a balkonovými dveřmi pak na venkovní terasu. Po podsvětleném schodišti je přístupné druhé nadzemní podlaží, kde se kromě tří velmi prostorných pokojů s vestavnými skříněmi nachází i centrální luxusní koupelna s vanou, sprchovým koutem, dvěma umyvadly a odděleným prcovním koutem pro WC, pračku, sušičku a prostor pro žehlení. Dům je připraven po mírné úpravě a vybudování kuchyně v horním patře také k využití případného dvougenerační bydlení. Jsou zde napojeny všechny inženýrské sítě včetně kanalizace, ústřední vytápění domu je řešeno nuceným oběhem ohřáté vody moderním kotlem na zemní plyn. Objekt s upravenou zahradou se nachází v klidné slepé uličce obce Šenov u Ostravy, městské části Lapačka, a je z něj vynikající přístup do Ostravy, Frýdku Místku a Havířova. Doporučujeme nezávaznou prohlídku, finance Vám zajistíme!
 
Cena: u makléře
Makléř: Tomáš Kovalčík
tel: 777000550
číslo zakázky: 232tk

Prodáno! Byt 3+1 se zasklenou lodžií v Havířově Podlesí!

Prodáno! Nabízíme Vám bydlení na velmi vyhledávané adrese na ulici Mládežnická v Havířově Podlesí. Byt je po celkové rekonstrukci a je na něm již vyplacen i podíl na revitalizaci domu. Byt je ve velmi příjemné a dostupné výšce bez nutnosti použití výtahu v prvním patře, z lodžie je výhled na sousední starou vilu a část lesoparku. Koupelna je vyzděná, s vanou a umyvadlem, v koupelně je pračka. Ze spojovací chodby se vchází do kuchyně s jídelním koutem, do prostorného obývacího pokoje s lodžií, do ložnice, dětského pokoje a malé praktické komory - šatny. Velmi doporučujeme rodinám s dětmi, u domu je škola a školka, obchod, MHD a přilehlý lesopark skýtá možnosti procházek a sportovního vyžití. S financováním Vám pomůžeme! Zavolejte pro sjednání nezávazné prohlídky.
 
Cena: u makléře
Makléř: Tomáš Kovalčík
tel: 777000550
číslo zakázky: 231tk

Prodáno! Multifunkční krásná prostorná budova v malebném podhůří Krkonoš!

Nabízíme investorům krásný prostorný dům o třech nadzemních a jednom podzemním podlaží s celkovou užitnou plochou 1200 m2. Multifunkční dům s ubytovacími kapacitami, společenskými místnostmi a kancelářemi s obratem v pronájmech kolem jednoho milionu Kč ročně se nachází v malebném rodišti bratří Čapků - Malých Svatoňovicích na Trutnovsku. Dům je multifunkční, a tedy vhodný ideálně pro využití ubytovacích kapacit s tématickými výlety, pro sport, i jako správní budova či jiné druhy podnikání dle potřeb investorů, je v bezvadném stavu se suchými sklepními prostory, bytem správce, pokoji pro ubytování, sociálkami na každém patře a k prodeji bude přináležet pozemek kolem budovy s přístupem po obecní asfaltové komunikaci. Nemovitost má novou střechu, je vytápěna plynovým kotlem a odpady jsou svedeny do veřejné kanalizace. Doporučujeme nezávaznou prohlídku, zavolejte pro sjednání termínu!
 
Cena: u makléře
Makléř: Tomáš Kovalčík
tel: 777000550
číslo zakázky: 229tk

PRODÁNO! Pasivní dům typu bungalow ve velmi žádané lokalitě Havířova Životic!

Prodáno-Nabízíme Vám krásný bungalow 4+1 v nejžádanější lokalitě Havířova v blízkosti lesoparku a s pěším dostupem k MHD. Bungalow byl postaven v režimu pasivního domu s energetickou náročností budovy kategorie "A", což je v této době velmi žádaný typ domů pro maximálně ekonomický celoroční provoz. Celkový měsíční výdaj za energie a vodu činí pouze 3600,- Kč! Dům je napojen na výtlačnou kanalizaci v majetku města, vodovod ve správě SmVaK, elektřinu a zemní plyn, kterým je také dům vytápěn nuceným oběhem do komfortního podlahového vytápění. Z předsíně se vchází do společenského prostoru obývacího pokoje s integrovanou kuchyní do "U" a jídelním stolem. Je zde vestavěná kuchyňská linka s veškerými spotřebiči včetně menší lednice na víno. V obývacím pokoji je také krb pro přitápění v přechodném období, a celý dům je vybaven moderní rekuperací vzduchu, která nejen zajišťuje pomalou výměnu vzduchu v místnostech, ale také vrací přirozené teplo zpět a pomáhá šetřit výdaje. Koupelna skýtá hodně prostoru a kromě vany má i sprchový kout, WC a umyvadlo, v domě je také další toaleta s umyvadélkem a technická místnost. Další obyvatelné pokoje jsou tři, ložnice a pracovna jsou přístupné z domu a třetí pokoj z velké zasřešené terasy, na kterou je vstup řešen z obývacího pokoje. Čtvrtý pokoj lze zpřístupnit přes stávající šatnu i z domu. Dům je ze speciálních cihel Styrotherm s nadstandartním zateplením zdí i stropních konstrukcí na půdě. Okna jsou šestikomorová určená pro pasivní domy, interirové dveře dodala firma Dre Scala a střecha je pokryta krytinou Satjam. Zahrada je dostatečně prostorná pro realizaci relaxačního prostoru dle vlastního vkusu a v její zadní části je vybudován pod zemí sklípek na víno s posezením. Doporučujeme nezávaznou prohlídku, financování Vám zajistíme na klíč!
 
Cena: 6 880 000,-  Kč
Makléř: Tomáš Kovalčík
tel: 777000550
číslo zakázky: 230tk

Komerční stavební pozemek Havířov ul. Na nábřeží!!!

Prodáno! Nabízíme Vám pozemek přímo v zastavěné lokalitě města sousedící s ulicí Na Nábřeží. Pozemek se dle územního plánu nachází v zóně DS, kde se dá vystavět budova garáží, případně s ubytováním pro motoristy, parkoviště se správní budovou nebo menší benzinová stanice s veškerou příslušnou infrastrukturou. Inženýrské sítě jsou všechny dostupné protlakem pod ulicí Na nábřeží cca 20 m. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat pro bližší informace a prohlídku pozemku!
 
Cena: 2 220,-  Kč
Makléř: Tomáš Kovalčík
tel: 777000550
číslo zakázky: 227tk

Prodáno! Luxusní stavební pozemek Studénka!!!

PRODÁNO!!! Nabízíme Vám rovinatý oplocený stavební pozemek ve vilové čtvrti města Studénky s veškerými inženýrskými sítěmi a možností postavit Vám rodinný dům "na klíč" dle Vašich představ včetně vyřízení stavebního povolení a financování. Z pozemku jsou pěšky dostupné škola, školka, vlakové nádraží, market, koupaliště, centrum obce, pošta, MHD, atd. Velmi atraktivní a vyhledávaná lokalita s dostupem cca 12-15 minut autem do Ostravy po dálnici D1. Neváhejte nás kontaktovat pro konkrétnější informace, cena pozemku je k osobnímu jednání.
 
Cena: 2 400 000,-  Kč
Makléř: Tomáš Kovalčík
tel: 777000550
číslo zakázky: 501tk

Pronájem luxusního bytu s parkováním a pergolou s krbem!

"Nabízíme k pronájmu krásný byt 2+kk na adrese Mastného, Slezská Ostrava. Byt o celkové výměře 57,6 m2 se nachází v klidné části s výbornou dopravní dostupností a občanskou vybaveností. V domě je ustálené společenství vlastníků a velmi přátelská a rodinná atmosféra. Všichni obyvatelé domu mohou využívat společnou zahradu s pergolou a venkovním krbem. V roce 2016 prošel byt kompletní rekonstrukcí, zahrnující nové rozvody vody, nové rozvody elektřiny, nové interiérové dveře, nové podlahy, novou kuchyni, novou koupelnu a další. V chodbě je vestavěná skříň sloužící k uskladněné bot, kotle a bojleru. Vytápění bytu je tedy řešeno soukromým elektrickým kotlem. V koupelně je velký sprchový kout, WC a prostor pro pračku a sušičku. Dominantou bytu je prostorná místnost, kde je obývací pokoj a kuchyně s ostrůvkem. Ložnice disponuje šatnou s rozsáhlým úložným prostorem a psacím stolem. K bytu patří sklep a venkovní soukromé parkovací místo za uzavíratelnou bránou. Byt bude plně vybaven (kromě pračky a sušičky), pro více informací kontaktujte majitele. Nájemné činí 11 500 Kč. Součástí nájemného nejsou zálohy na elektřinu (cca 1500 Kč pro dvě osoby), které si nájemník přepíše na sebe. Vratná kauce je stanovena na 20 000 Kč a poplatek za zprostředkování 5 000 Kč."
 
Cena: 11 500,-  Kč
Makléř: Filip Kovalčík
tel: 777 179 550
číslo zakázky: 400fk

Prodáno! Novostavba zkolaudovaného krásného bungalowu Horní Bludovice!

NOVOSTAVBA! K nastěhování! Novostavba luxusního moderního bungalowu z Porothermu o velikosti 4+1 s šatnou a technickou místností, se dvěma toaletami a koupelnou s vanou i sprchovým koutem, s velkoprostorem obývacího pokoje s kuchyní a jídelním koutem s východem na terasu ze zámkové dlažby, kterou Vám nabízímee k nastěhování! Dům je mimořádně úsporný, v kategorii "B", vytápěpěn špičkovým tepelným čerpadlem s rozvodem vody do podlahového vytápění a možností alternativy vytápění krbem, komínové těleso Schidel. Dům se prodává ve stavu kompletního dokončení, s parkovištěm, s osvětlením, sanitou, vinylovými podlahami, dveřmi, na přání i s kuchyní, tedy k nastěhován bez dalších investic! V lokalitě je velký zájem bydlet, je zde klid a zároveň dobrá dostupnost do měst Havířov a Frýdek Místek Úvěr Vám rádi vyřídíme "na klíč"! Možno si na jeden rok pronajmout s předkupním právem! Neváhejte se objednat na nezávaznou prohlídku!!
 
Cena: u makléře
Makléř: Tomáš Kovalčík
tel: 777000550
číslo zakázky: 891tk

Chata u Žermanické přehrady s krásným výhledem na vodu!

PRODÁNO! Nabízíme chatu u přehrady Žermanice s nádherným výhledem na vodu a přístupem na písečnou pláž! Chata má spodní patro zděné s velkoprostorem s otevřeným krbem, horní patro s předsálím a dvěma pokoji. Chatu je nutné napojit na vodu a kanalizaci, které jsou za tímto účelem vybudovány obcí Dolní Domaslavice zcela nové ve vzdálenosti pouze 6 m od chaty. V tomto místě jsou stávající chaty v okolí již většinou přebudovány k trvalému bydlení a tuto velmi atraktivní a tichou lokalitu u vody s přístupem po obecní nové asfaltové komunikaci vřele doporučujeme! Pokud si to budete přát, provedeme Vám rekonstrukci objektu a úvěr vyřídíme! Neváhejte se pro všeobecný enormní zájem o tuto lokalitu brzy objednat k nezávazné prohlídce!
 
Cena: 1 620 000,-  Kč
Makléř: Tomáš Kovalčík
tel: 777000550
číslo zakázky: 226tk

Nádherný stavební pozemek s výhledem na Havířov!

Prodáno! Krásný stavební pozemek na ulici Formanská! Nabízíme Vám stavební pozemek k výstavbě rodinného domu ve velmi atraktivní a žádané lokalitě klidné okrajové části města s výhledem na Havířov. K pozemku se právě dokončuje obecní kanalizace a je k dispozici připojení na obecní vodovod a elektrickou síť. Příjezd k pozemku je po asfaltové komunikacii Formanská, což je výborné místo s perfektním dostupem jak do Frýdku Místku, tak do Ostravy, lokalita administrativně přináleží k městu Havířov. Velmi doporučujeme koupi tohoto nadstandartního místa k bydlení, úvěr Vám vyřídíme, pokud budete mít zájem, naše smluvní firma Vám na místě postaví krásný dům dle Vašich představ "na klíč". Volejte pro sjednání prohlídky!
 
Cena: 2 300,-  Kč
Makléř: Tomáš Kovalčík
tel: 777000550
číslo zakázky: 225tk

Prodáno! Krásná řadovka po rekonstrukci v podhůří Jeseníků v Ryžovišti!!!

Za slušnou cenu Vám nabízíme kompletně zrekonstruovaný zateplený okál 5+1 s garáží a terasou v krásné klidné obci Ryžoviště, kousek od atraktivní lokality lyžařských vleků a veškerých relaxačních aktivit oblastí Jeseníků, jako jsou Karlova studánka s nejčistším vzduchem v Evropě, Malá Morávka, a.p. Dům má střechu pokrytou pálenou taškou, vestavěná garáž je průchozí do domu, dům má dvě koupelny a dvě toalety, vytápění je řešeno elektrokotlem v kombinaci s krbovými kamny, z obývacího pokoje ve společném prostoru s kuchyní je východ na částečně zastřešenou terasu pro pohodový pobyt v letních měsících. K dispozici 5+1 je navíc kompletně připravena vestavba na půdě, pokud budete chtít, v domě je ale dostatek prostoru pro pohodlný život rodiny s třemi dětmi. Tento krásný řadový dům je k okamžitému nastěhování nebo pronajímání bez jakýchkoli dalších investic. Vyřídíme Vám nadstandartní úvěr, neváhejte nás kontaktovat pro sjednání nezávazné prohlídky, těšíme se na Vás!
 
Cena: 2 950 000,-  Kč
Makléř: Tomáš Kovalčík
tel: 777000550
číslo zakázky: 224tk

Prodáno! Rodinný dům s dvojgaráží, HB a velkým pozemkem!!!

Nabízíme svým klientům hezký, prosvětlený, suchý a částečně podsklepený dům o současném uspořádání 4+1 v klidné a velmi vyhledávané vilové čtvrti Hnojníku. K nemovitosti je přístup po asfaltové komunikaci, kolem domu je rozsáhlý oplocený pozemek a přes krátké nádvoří je k domu vystavěn zděný objekt s dvojí garáží a hospodářskou částí vhodnou pro dílnu. Dům doporučíme rekonstruovat, je možno i rozšířit plochu bydlení o půdu, spočítáme Vám rozumné náklady předem. Dům je suchý, již jsou vyměněna plastová okna a do domu jsou zavedeny obecní vodovod, eklektřina a zemní plyn. Topení je plynové s centrálním nuceným oběhem vody ohřáté kotlem, ve sklepě je navíc kotel na tuhá paliva, odpady jsou svedeny do vícekomorového prostorného septiku s přepadem. Na pozemku jsou vzrostlé stromy a zahrada je upravena. Dostup na dálnici Český Těšín-Frýdek Místek je autem pouze 1 minutu, pěšky je dostup do centra obce, k vlaku, na autobus a do školy.. DOPORUČUJEME - krásné místo, úvěr Vám vyřídíme "na klíč". Neváhejte se objednat k nezávazné prohlídce!
 
Cena: u makléře
Makléř: Tomáš Kovalčík
tel: 777000550
číslo zakázky: 223tk

Novinka! Byt 2+1 s odžií a krásným výhledem v Třinci!

Prodáno! Nabízíme Vám menší byt v osobním vlastnictví o velikosti 2+1 s lodžií v Třinci Lyžbici pro pohodlné bydlení v pěším dostupu centra a veškeré infrastruktury. Dostupné parkování v ulicích a parcích kolem domu. Byt se prodává se základním vybavením, tedy zděným jádrem se sprchovým koutem, samostatným WC, kuchyní s plynovým vařičem, místem pro Vaši myčku, vestavnými skříněmi v chodbě a sklepem. Z lodžie i ze všech oken je nádherný výhled na Beskydy a v okolí domu jsou zelené parky. Byt je vhodný i k investici a následnému pronájmu, zařídíme financování a případný pronájem "na klíč".
 
Cena: 1 550 000,-  Kč
Makléř: Tomáš Kovalčík
tel: 777000550
číslo zakázky: 222tk

Prodáno! Zděný dům k rekonstrukci ve vyhledávané lokalitě Studénky!

Prodáno! Zděný prostorný dům určený ke komplexní rekonstrukci, s velkým pozemkem, ve vyhledávané vilové čtvrti Studénky, je pro Vás k dispozici. Příležitost pro investory, ale i pro početnější rodinu, která potřebuje bydlet v dosahu veškerých služeb,z tohoto domu je pěší přístup do školy, školky, na autobus, vlak a do obchodu. Rádi Vám vyřídíme úvěr "na klíč" včetně celkové a nutné rekonstrukce a v případě požadavku může naše smluvní firma celou rekonstrukci i zrealizovat. Neváhejte zavolat pro konkrétnější informace a objednat se na nezávaznou prohlídku nemovitosti!
 
Cena: 2 490 000,-  Kč
Makléř: Tomáš Kovalčík
tel: 777000550
číslo zakázky: 221tk

Krásný prostorný byt 3+1 s balkonem ve Frýdku Místku

Prodáno! Nabízíme Vám krásný a velmi prostorný zrekonstruovaný byt 3+1 s balkonem ve vyhledávané lokalitě Riviera ve Frýdku Místku. Umístění je perfektní, s dostatkem parkovacích míst kolem domu, s pěším dostupem k veškeré potřebné infrastruktuře. Prakticky před domem můžete využít hezké prostředí kolem řeky Ostravice s hřišti, parky a cyklostezkou kolem vody. Byt má už zděné jádro, prostornou chodbu, obývací pokoj s jídelním koutem a balkonem, vybavenou kuchyni do "L" s velkým oknem, obrovský pohodlný dětský pokoj viz foto pro dvě děti a ložnici s vestavnými skříněmi. Dům je zrevitalizován a navíc v tomto roce bude vyplacena celá částka za podíl na revitalizaci, tedy byt je bez jakéhokoli dluhu. Úvěr za tento byt v osobním vlastnictví máme připraven a uzpůsobíme jej klientovi na míru v souvislosti s potřebami a finančími možnostmi každého, vyřídíme "na klíč"!Doporučujeme!
 
Cena: 3 050 000,-  Kč
Makléř: Tomáš Kovalčík
tel: 777000550
číslo zakázky: 220tk

Rodinný dům 3+1 v Rychvaldu!

Prodáno! Nabízíme ke koupi dům s pozemkem v obci Rychvald s dobrým dostupem do Ostravy. Dům je prodáván jako předmět dědictví, byl úřady řádně zkolaudován v roce 1975, tehdy však nebyl právně dořešen přístup po příjezdové komunikaci a dům se tedy nyní prodává za tohoto stavu. Právní přístup je v řešení, bližší informace Vám osobně poskytneme. V této situaci není možné využít hypoteční úvěr za účelem koupě domu, kupní cenu lze realizovat vlastními finančními prostředky, nebo v kombinaci se stavebním spořením. V prvním nadzemním podlaží je garáž a sklepy, kotelna a místnost na dřevo a uhlí. Ve druhém nadzemním podlaží je vstupní chodba, hala, kuchyně s oddělenou spíží, WC, koupelna, prostorný obývací pokoj a dva dětské pokoje. zahrada je srovnaná a oplocená viz foto, dům je napojen na elektřinu a zdroj vody je ze své vlastní studny s dostatkem vody, odpadní vody vedou do septiku s přepadem. Vytápění je dvěma způsoby, centrální na tuhá paliva nebo kotlem na zemní plyn s oběhovým čerpadlem. Dům je vhodný k rekonstrukci. Volejte pro podrobnosti a sjednání případné prohlídky.
 
Cena: 2 260 000,-  Kč
Makléř: Tomáš Kovalčík
tel: 777000550
číslo zakázky: 219tk

Krásný dům s garáží ve vilové čtvrti obce Hnojník!

Prodáno-bydlení v podbeskydí!! Nabízíme nádherný zrekonstruovaný dům 3+1 /také 4+kk/ s vestavěnou garáží a upravenou zahradou s pergolou! Výjimečná nabídka s výbornou dostupností na dálnici do Frýdku Místku a Českého Těšína, cca 7 km od Žermanické přehrady a přitom ve velmi klidné a atraktivní čtvrti předměstí obce Hnojník ve vilové čtvrti s dobrým dostupem do centra obce. Pozemek o celkové výměře 800 m2 je "trak akorát" na užívání pobytu venku na zahradě nebo s posezením v pergole. Dům je VELMI úsporný co se měsíčních výdajů týče, střešní solární panely ohřívají vodu v 300 litrovém zásobníku pro koupání a vytápění objektu je zajištěno kvalitním venkovním tepelným čerpadlem s bitermním vnitřním zdrojem. Jako bonus můžete využít po přepnutí systému i kvalitní kotel na dřevo s centrálním oběhovým systémem. Pokud by ani tohle nestačilo, u plotu je odpojená přípojka zemního plynu. Dům v přízemí disponuje prostornou garáží, vstupní halou, WC s umyvadlem, velmi prostornou kuchyní s ostrůvkem a jídelním koutem a kotelnou. Vedle domu je další parkovací zastřešené stání. V prvnmí nadzemním podlaží je velký obývací pokoj s terasou s výhledem na zahradu a do polí, prtacovna, ložnice s vestavnými skříněmi, WC a koupelna se sprchovým koutem. Úvěr zajistíme "na klíč", doporučujeme prohlídku, volejte makléře!
 
Cena: 4 480 000,-  Kč
Makléř: Tomáš Kovalčík
tel: 777000550
číslo zakázky: 218tk

PRODÁNO!!! Krásný a prostorný řadový dům s garáží v Karviné!

Prodáno! Nabízíme Vám ke koupi krásný a velmi prostorný řadovvý dům v Karviné městě v oblíbené lokalitě nad novými lázněmi. Dům je krásně udržovaný, je bez větších investic ihned k nastěhování a je možno ke koupi využít úvěru, který Vám zajistíme za nadstandartních podmínek "na klíč". Vestavěná prostorná garáž je průchozí do domu, kde zaujme prostorná vstupní hala se schodištěm hned za předsíní. V suterénu se nachází hala, garáž, kotelna, prádelna, malý sklep na ovoce, samostatné WC a krásný prostorný obývací pokoj s krbem k rodinnému posezení a východ na zahradu se zahradním domkem. Horní patro obsahuje samostatný byt 3+1 s velkým obývacím pokojem, prostornou samostatnou kuchyní s balkonem s výhledem do upravené zahrady, koupelna, WC, spojovací chodba a dva další prostorné pokoje. Velmi doporučujeme vzhledem k ideálnímu vnitřnímu uspořádání, umístění objektu ve vyhledáváné čtvrti a v neposlední řadě i příznivé ceně! Volejte pro sjednání nezávazné prohlídky, kterou umožníme v jakémkoli čase.
 
Cena: 2 750 000,-  Kč
Makléř: Tomáš Kovalčík
tel: 777000550
číslo zakázky: 217tk

Prodáno!! Byt 2+1 v osobním vlastnictví Karviná ul. V aleji!

PRODÁNO!! Ke koupi je nabízen byt 2+1 v osobním vlastnictví v prvním patře zrevitalizovaného domu ve vyhledávané lokalitě Karviná Ráj. Byt má zděné jádro se spojeným WC a koupelnou se sprchovým koutem a místem pro pračku. Po rekonstrukci jsou i podlahy a elektřina. Kuchyňská linka je včetně spotřebičů, vařič je plynový, trouba elektrická. Výborné místo s možností parkování před domem, pěšky dostupná veškerá infrastruktura! Úvěr vyřídíme na celý byt s nadstandartními podmínkami!
 
Cena: u makléře
Makléř: Tomáš Kovalčík
tel: 777000550
číslo zakázky: 501tk

Pozemek pro výstavbu rodinného domu v Prostřední Suché s dostupem MHD!

Prodáno! Pozemek pro výstavbu jednoho menšího rodinného domu ve vilové čtvrti s přístupem z asfaltové silnice. Inženýrské sítě v blízkém dosahu pozemku - přes hlavní silnici je protlakem dosažitelná obecní kanalizace a voda, elektřina a zemní plyn je na kraji pozemku! Vhodné pro rodinu vyhledávající vynikající přístup do města Havířova (MHD a vlak je vzdálen cca 500 m pěšky) - s možností vyjet autem do Ostravy, Karviné nebo Orlové bez nutnosti přejíždět město v ranní a odpolední špičce. Na tomto pozemku Vám s radostí postavíme novostavbu bungalowu, pokud budete chtít, samozřejmě s vyřízením stavebního povolení a úvěru "na klíč"!
 
Cena: 640 000,-  Kč
Makléř: Tomáš Kovalčík
tel: 777000550
číslo zakázky: 216tka

Prodáno! Rodinný dvougenerační dům v Prostřední Suché!

Prodáno! Nabízíme Vám prostorný dvougenerační zděný dům, v atraktivní lokalitě Prostřední Suchá, s dostupem MHD a vlaku 500 m pěšky! Dům je celopodsklepený, s vestavěnou garáží průchozí do sklepa. První NP je koncipováno jako 2+1 s kuchyní zvlášť, s WC a koupelnou, ve druhém NP je 3+1 také s kuchyní zvlášť, s koupelnou a WC. Před domem je menší zděná hospodářská budova, vhodná jako dílna nebo sklad. Rovinatá přilehlá upravená zahrada navazuje na zahrady sousedních rodinných domů, parkování bezproblémové na vlastním pozemku a v garáži. Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě včetně kanalizace, je vytápěn novým kvalitním plynovým kotlem, jsou instalována plastová okna. Přístup k domu je komfortní z hlavní asfaltové silnice, doporučujeme nemovitost tedy především rodinám s dětmi požadujícím výborný přístup do města, vynikající je ovšem i výjezd směr Karviná, Orlová, nebo Ostrava, kde se vyhnete semaforům v Havířově ve špičce. Nabízíme také úvěr "na klíč" - volejte pro sjednání termínu nezávazné prohlídky!
 
Cena: 2 790 000,-  Kč
Makléř: Tomáš Kovalčík
tel: 777000550
číslo zakázky: 216tk

Prodáno!!!Zrekonstruovaný byt 3+1 s lodžií!!!

Prodáno! Krásný byt po celkové rekonstrukci s možností přepisu do osobního vlastnictví v prosinci 2020! Zrekonstruovány jsou plovoucí podlahy v kuchyni, obýváku, chodbě, kuchyň, pracovně, ložnici, zděné zvětšené jádro z ytongu, obklady, dlažby, sprchovací kout, wc závěsný geberit, do koupelny se po rekonstrukci vešla pračka i sušička. Kompletněnová je i elektřina v mědi včetně nové pojistkové skříně, všude nové omítky s perlinkou, voda-trubky v plastu, podhledy v celém bytě. V předsíni u vchodu do ložnice jsou naproti sobě dvě na míru dělané vestavěné skříně od země až po strop,z toho jedna je policová a druhá šatní. Celý dům je po revitalizaci ( cca r.2008 )- zateplený, nový výtah, schránky, vchodové dveře, nové lino na chodbách, světla na čidla na chodbách, v bytě nová čidla na radiátorech pro dálkový odečet. Slušní sousedé, zodpovědná domovnice. Fond oprav je v plusu a jsou v plánu další investice (na poslední schůzi navrhy jako- předělání výtahu - aby jezdil do nuly a nemuselo se chodit do patra anebo zatravněná střešní terasa atd.). v případě úvěru je výhodou nižší zůstatek úvěru podílu na revitalizaci domu. Volejte pro prohlídku!
 
Cena: 1 040 000,-  Kč
Makléř: Tomáš Kovalčík
tel: 777000550
číslo zakázky: 215tk

PRODÁNO - RD Orlová

Nabízíme Vám přízemní rodinný dům v zástavbě rodinných domů s oplocenou zahradou, zastřešenou pergolou s krbem, dřevníkem za super cenu!!! Dům má plastová okna a uspořádání má 2+1 s velkými pokoji, s jednou koupelnou a WC samostatně, kuchyní. Pěšky je dostupná MHD a autobusy do Ostravy a Karviné!!!

Dům je zděný z cihel, má pultovou střechu s plechem, vytápění je kotlem pro tuhá paliva s možností přidat k systému s vícecestným ventilem elektrokotel, dům je napojen na obecní vodovod a septik. Příjezd je bezproblémový po obecní asfaltové komunikaci a kolem domu pak pevné komunikaci s VB chůze a jízdy. Na oploceném pozemku je přístřešek pro jedno auto.

DOPORUČUJEME !!!! Možnost bydlení v dosahu Ostravy autem cca 10 minut!! Úvěr vyřídíme na klíč až do výše celé kupní ceny!!!
 
Cena: 1 090 000,-  Kč
Makléř: Tomáš Kovalčík
tel: 777000550
číslo zakázky: 124 tk

PRODÁNO - Prodej bytu 3+1 80 m²

Nabízíme Vám prostorný krásný byt 3+1 s uzavřenou lodžií a komorou v osobním vlastnictví v 5. patře zrevitalizovaného domu na ulici Mánesova. Byt se nachází v oblíbené lokalitě s výbornou dostupností do centra. Veškerá občanská vybavenost (obchody, školka, MHD, park, hřiště, restaurace atd.) v místě. Dům je zateplen, má nová plastová okna, výtah, zvonky, střechu, zasklenou lodžii, parkování na svém vlastním uzamykatelném parkovacím místě přímo u domu. Pětiposchoďový jednovchodový dům po celkové rekonstrukci je sdružením vlastníků se správcem a našetřenými prostředky ve fondu. Byt je zrekonstruován, nová kuchyňská linka s vestavnými spotřebiči, koupelna zděná s rohovou vanou, velká předsíň s botníkem, samostatná komora, prostorný obývací pokoj s lodžií, ze tří místností je výhled do zeleně. Měsíční výdaj za bydlení čtyřčlenné rodiny do cca 5000,-Kč. POZOR! Parkovací místo!!! Vyplacena revitalizace, byt bez dluhu ! Možno úvěrovat u jakékoli banky velmi výhodným klasickým hypotečním úvěrem s nízkou sazbou do 2%! Více informací u makléře: Tomáš Kovalčík, +420 777 000 550
 
Cena: 1 199 000,-  Kč
Makléř: Tomáš Kovalčík
tel: 777000550
číslo zakázky: 122 tk

PRODÁNO - RD Morávka

Nabízíme Vám zánovní rodinný dům 5+1 s prostorným interiérem, celopodsklepený, s terasou s výhledem na zahradu a okolní kopce, kuchyní s jídelnou, obývacím pokojem s terasou, dvojím vytápěním zemním plynem nebo kotlem na tuhá paliva /dřevo/ centrálně, obecní vodou, elektřinou, septikem. K domu přináleží oplocená upravená zahrada s venkovní terasou, garáž přestavěná na další pokoj, prostorné sklepy s prádelnou, kotelnou a dílnou. Dům je k dispozici, nachází se v centru obce Morávka s pěším dostupem na autobus, do školy, obchodu, na obecní úřad, vše na dosah!! Dům má sedlovou střechu, využité podkroví s třemi ložnicemi a koupelnou s WC, dvěma balkony, v prvním nadzemním podlaží je obývací pokoj, pokoj přestavěný z garáže, chodba, WC, kuchyně a jídelna, vstup do sklepa je i z domu i ze zahrady. Dům je napojen na obecní vodovod, elektrickou rozvodnou síť ČEZ a odkanalizování je provedeno do septiku s přepadem. Oplocená zahrada je v rovině s výborným přístupem ze všech stran. Zveme Vás na nezávaznou prohlídku, úvěr Vám vyřídíme my na klíč!!! DOPORUČUJEME !!!! Více informací u makléře: Tomáš Kovalčík, +420 777 000 550
 
Cena: 2 690 000,-  Kč
Makléř: Tomáš Kovalčík
tel: 777000550
číslo zakázky: 113 tk

PRODÁNO - Byt 3+1 Ostrava – Hrabůvka

Nabízíme Vám byt 3+1 s balkonem v osobním vlastnictví ve 12. patře zrevitalizovaného domu na ulici Krestova. Byt se nachází v oblíbené lokalitě s výbornou dostupností. Jedná se o byt v dobrém původním stavu – perfektní příležitost zařídit si bydlení dle vlastního vkusu. Veškerá občanská vybavenost (obchody, školka, MHD, park, hřiště, restaurace atd.) v místě. Dům je zateplen, má nová plastová okna, výtah, zvonky, střechu, zastřešený balkón, parkování bez problému v klidné ulici. Dvanáctipodlažní jednovchodový panelový dům po celkové rekonstrukci. Měsíční výdaj za bydlení čtyřčlenné rodiny cca 3800,- - Více informací u makléře: Tomáš Kovalčík, +420 777 000 550
 
Cena: 795 000,-  Kč
Makléř: Tomáš Kovalčík
tel: 777000550
číslo zakázky: 114tk

PRODÁNO - Prodej rekreační středisko Horní lomná

Nabízíme Vám k prodeji rekreační středisko v Horní Lomné v chráněné krajinné oblasti. Travnaté porosty, les, hřiště, bazén a komunikace zabírají 1,6ha. Dle znaleckého posudku věcná hodnota 20 000 000,- a tržní hodnota včetně amortizace 5 200 000,-. V areálu se nachází 6 budov v dobrém stavu, jejich zastavěná plocha činí 1650m². Voda z vlastního pramene. Vhodná rekonstrukce.
 
Cena: u makléře
Makléř: Tomáš Kovalčík
tel: 777000550
číslo zakázky: 101 tk


 


created by ondrejctvrtek.com team